• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Assassin's Creed : Unity Tanıtım

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan FastSpy
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

FastSpy

Aileden
Aktiflik
K.Tarihi
5 Mar 2011
Puanı
128
4rqr.png

Detaylar;

Ubısoft' un geliştirdiği ve yayımladığı oyun Assasin's Creed : Unıty 7. oyun olarak karşınızda. 1789 yılında Fransa, Paris’ te geçen bu oyun serinin 7. oyunu oluyor. Oyun I.Dünya Savaşı’nı başlatan büyük olaylardan birisi olan Fransız İhtilali'ni konu alıyor. Ana karakterimiz Arno Victor Dorian daha sekiz yaşındayken büyük bir suikastçı olan babasını kaybediyor. Bu olaydan sonra Tapıncakçıların lideri tarafından evlat ediniliyor. Fakat Arno'yu evlatlık alan ve Tapınakçıların lideri olan François de la Serre de bir tapınakçı tarafından öldürülüyor. Arno evlatlık alındığı üvey babasının ölümünden kendini sorumlu tutuyor. Bu olaydan sonra da Suikastçılara katılıyor. Oyundaki ana karakterimiz iyi bir eğitim aldıktan sonra daha güçlü oluyor. Oyunumuza geçecek olursak oyunumuzdaki yürüyüş, tırmanma ve koşma stilleri ön plana geliyor. Assasin's Creed, Unıty oyununda biraz daha gelişmiş oluyor. Örneğin kartal görüşü artık duvarın arkasındaki nesne veya maddeleri görmemize olanak sağlıyor. Silahları daha hızlı kullanabiliyoruz. Grafikler gerçekten aşırı derecede iyi. Öldürme tekniklerinde pek değişen bir şey yok. Oyunda Arno gibi birçok karakter daha göreceğiz. Tüm seride olduğu gibi Suikastçılar, Tapınakçılara karşı ve tarafımız yine Suikastçılar. Arno'nun kişiliğini ele alırsak ruh hali Assassin's Creed serilerinde tanıdığımız Ezio'ya benziyor. Zeki, dürüst ve espri anlayışına sahiptir. Serimiz yine RPG türündedir ve Üçüncü şahıs gözünden oynanır.

Çıkış Tarihi; 13 Kasım 2014

Platform; Pc , Xbox One , PS4

Oyun Fragmanı;

Adamlar yapınca yapıyor :D resmen cod ile yarışıyolar

Pc de favorim bu oyun, ilk istanbul ile basladim ilgimi cekmisti daha sonra ara verdim bundan onceki black flag aklimi aldi sanirsam buda pc toplaticak :)

Belki cod dan bile iyi cod her zaman tutturamiyor bazi sürümlerde bozuyor ama bu hep katlayarak gidiyor.

Pc de favorim bu oyun, ilk istanbul ile basladim ilgimi cekmisti daha sonra ara verdim bundan onceki black flag aklimi aldi sanirsam buda pc toplaticak :)

Belki cod dan bile iyi cod her zaman tutturamiyor bazi sürümlerde bozuyor ama bu hep katlayarak gidiyor.

codla bunu karlılaştırman hata ikisi farklı alanların oyunu. cod fps oyun bu rpg türü bir oyun.

Yeni çıkcak olan advanced warfare cod en iyi serisi olacak sanırsam :D

102 Ekranda ne biçim oynanır bu ahh bi ps4 ümüz olmadı ki :angry:

Ruling cod ile yarisiyor dedigi icin fikrimi söyledim.

Benim icin önemli olan verdigi zevk, türüde katagoriside önemli degil ayirsakta ayirmasakta zevkler renkler degismiyor.

Yoksa Ozan bana kalsa hala cs oynarim ortam olsun yeterki :)

Geri