• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

assassin's creed

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan Odessa
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

Odessa

Aileden
Aktiflik
K.Tarihi
11 Eyl 2013
Puanı
34
beyler bu assassin's creed in oldukça fazla oyunu var 1 2 3 4 ayrica onun yanında assassin creed Revelations falan gibi isimler gördüm bu oyun konuları birbiriyle bağlantılımı yoksa her oyunda ayrı konularmu işleniyo yani :D indiriyim diyorumda PC 5 ila 10 gb en fazla oyun destekliyo arttıkça kasma artıyo malum oyunda gün geçtikçe boyutu artıyo 4 ten sonrası 15 gb dan aşşağı değil :D devamı haftaya metodu varsa boşa indiripte meraklanmayım hiç :D ilk 3 seride oyunun mantığını anlayabilirmiyim yani :D

Asssains's Creed 1 bütün oyunların atası.Karakter Altair ilerde oynayacağın bütün karakterlerin atası sayılır.Birinci oyunda normal suikastcisin.2,3,4. oyunlarda Ezio karakterini oynuyosun.Babası suikastci,bunları öğrenen kilise babasını kardeşini ve abisini idam ediyo.Ezio da intikam almak için suikastci birliğine katılıyo. Assasın's Creed 3 te Amerikanın bağımsızlığı konusu işleniyo. İlk olarak Haytham Kenway olarak oynuyosun, sonra onun oğlu olan Connor Kenway. Assasin's Creed 4 te ise Edward Kenway karakterini oynuyosun.Karayiplerde bir korsan olarak suikastci birliğine katılıp tapınakçılara karşı savaşıyosun. Edward Kenway, Haytham Kenway'in babasıdır aynı zamanda.

Son olarak birçok oyun oynadım, seri bitirdim ama Assasin's Creed serisi kadar güzel bi seri görmedim. Oyunu bitirdiğimde içim parçalanmıştı :)

Son düzenleme:
Hepsinin bir konu başlığı var aslında.Dönem dönem yani...
Örnek verecek olursak, Assassin's Creed III Amerikan Devrimi ile ilgili.
Assassin's Creed II,Brotherhood,Revelations Rönenans dönemi ile ilgili... Daha fazla bilgiyi Assassin's Creed wikipedia sayfasından alabilirsin :beer

bide 28 ekimde assassin's creed unity çıkıyor buda fransız ihtilalini konu alacak

Geri