• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Astral Seyahat

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan kanyol
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

kanyol

Daimi Üye
Aktiflik
K.Tarihi
6 Ağu 2009
Puanı
6
Geçen gün arkadaş astral seyahat denilen bişeyden bahsetti yok ruhun çıkıyomuş geziyomuş gümüş kordon falan filan nedir ne değildir bi bilgi veririrmisiniz varsa aşağıdaki komşu kızı dikizlicem :D

Ma%C4%9Fara+Nedir.jpg

O firma yakında batıcak hiç bulaşma parandan olursun. Kappa

öğrendiğim zaman aylarca denediğim bişey arada evde yanlızken denerim fakat bi sonuç alamadım hiç :D
edit : uzmanlarca teoride yapılması mümkün bişey diye biliyorum fakat parapsikolojinin en sakat dallarındanmış :D

Son düzenleme:
Ben inanmıyorum o kadar cinler alemine gidiyorsun da YGS Sınav sorularını mi calmiyorsun hepsi bilinç altı

Manevi konular bunlar öncelikle koşulsuz inanç ev teslimiyet gereklidir.Ayrıca safsata gözüyle bakıyorsanız quantum fiziğinin neden ve neyi araştırdığına da bakınız derim.Astral seyehat ruhun ayrılması değil bilincin biyofotonlar aracılığı ile zaman ve mekandan serbest hareket ettirilmesidir.

İnternette bu konular üzerine bir kaç forum sitesi vardı araştırıyordum böyle şeyleri, çok konsantre gerektiren bişey gitmek istediğin yere iyi odak ister aklın tek sn başka bişey düşünsün psikolojik sorunlara yol açar

Geri