• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Astral Seyahata çıkan varmı?

pagedown

Üye
Aktiflik
K.Tarihi
15 Tem 2013
Puanı
0
araştırdım güzel birşey gibi gözüküyor . çıkan arkadaşlar varsa maceralarını anlatabilirlermi :D:pro

ben çıktım maykıl ceksını gördüm abi seni severek izliyoruz eni vici vokke dedim geri geldim ayrıca 2 kişi gidersen yol parasında kampanya yapıyorlar

astral çok pahalıydı bende agility seyahate çıktım

puhahahahahahhahah : D

sezer rec 1 rec 2 varya hani film onları tavsiye edermisin lo ben türkçe dublaj izledim yinede güzeldi 2 ve 3. recler nasıl iyimi ?
Bak benim en sevdiğim serisi rec 2'dir.Acayip hoşa gitti.Rahipli felam.Hani rahip diyordu, tanrı onları karanlığa hapsetti.Işıkları kapatıp kapı fılan görüyordu.Ben en çok o seriyi beğendim.3'e gelince, 3 1 ve 2'den çok bağımsız.Tamam vakit geçirmeklik izlenir.Kan görmek istiyorsan izle.Ama filmi şöyle özetleyeyim, adamlar 2'nin devamı olarak çekmemiş. Adamın biri düğünde dönüşüyor milelti ısırıp diğer insanlara bulaştırıyor. O ona o ona. Yani 2.filmden bağımsız.

Bak benim en sevdiğim serisi rec 2'dir.Acayip hoşa gitti.Rahipli felam.Hani rahip diyordu, tanrı onları karanlığa hapsetti.Işıkları kapatıp kapı fılan görüyordu.Ben en çok o seriyi beğendim.3'e gelince, 3 1 ve 2'den çok bağımsız.Tamam vakit geçirmeklik izlenir.Kan görmek istiyorsan izle.Ama filmi şöyle özetleyeyim, adamlar 2'nin devamı olarak çekmemiş. Adamın biri düğünde dönüşüyor milelti ısırıp diğer insanlara bulaştırıyor. O ona o ona. Yani 2.filmden bağımsız.
tamam eyvallah indirem bi ya rec güzeldi rec2 daha güzel diyorsun vallaha on numara film yapmış adamlar :D

Geri