• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Astsubay mülakatları hakkında

Keep Calm Party On

Daimi Üye
Aktiflik
K.Tarihi
17 Ağu 2013
Puanı
4
arkadaşlar uzun zamandır kafama takılan bir soru var ygsden 280 gibi çok yüksek olmayan bir puan aldım lys içinde hiç çalışmak gelmiyor içimden bilgisayar teknik servis mezunuyum tahmin edersiniz ki çok fazla açığım var 2 3 ay içinde toparlayabileceğimide düşünmüyorum ancak kendimi yıprattığımla kalırım 20 yaşıma geldim artık bir baltaya sap olma ihtiyacı zorunluluğu hissediyorum açıkta kalmaktansa astsubaylık okullarına başvuru yaptım baraj puanı ile aldıkları için muhtemelen mülakat için çağıracaklar boy kilo veya sağlık konusunda çok şükür bir sorunum yok fakat son dönemlerde çok aşırı şekilde sivilce sorunu yaşıyorum kafayada taktıkça dahada artıyor namussuzlar bazen boş bulunup kaşıyorum oda tüy dikiyor doktora gittim uğraşma kafaya takma zamanla geçer dedi bu mülakatta bir sorun yaratır mı sizce zaman varken başka bir doktora görünmeli miyim ?

arkadaşlar uzun zamandır kafama takılan bir soru var ygsden 280 gibi çok yüksek olmayan bir puan aldım lys içinde hiç çalışmak gelmiyor içimden bilgisayar teknik servis mezunuyum tahmin edersiniz ki çok fazla açığım var 2 3 ay içinde toparlayabileceğimide düşünmüyorum ancak kendimi yıprattığımla kalırım 20 yaşıma geldim artık bir baltaya sap olma ihtiyacı zorunluluğu hissediyorum açıkta kalmaktansa astsubaylık okullarına başvuru yaptım baraj puanı ile aldıkları için muhtemelen mülakat için çağıracaklar boy kilo veya sağlık konusunda çok şükür bir sorunum yok fakat son dönemlerde çok aşırı şekilde sivilce sorunu yaşıyorum kafayada taktıkça dahada artıyor namussuzlar bazen boş bulunup kaşıyorum oda tüy dikiyor doktora gittim uğraşma kafaya takma zamanla geçer dedi bu mülakatta bir sorun yaratır mı sizce zaman varken başka bir doktora görünmeli miyim ?

Bende astsubay mülakatlarına katılıcağım kayıtlar herşeyi açıldığı an olmuştum her türlü şeyi sorun ediyorlar oyüzden başka doktorlarada gidip görün derim ilaç vs iste sınavlara giriceğini söyle yardımcı olacaklarına inanıyorum

sorun edip etmeyecekleri mülakata gittiğin zaman belli olur. Liseden mezun olunca bende başvuru yapmıştım. Sen hava,kara,deniz hepsine başvurunu yap, kısmetinde varsa birinden biri olur sivilce gelip geçici birşey sonuçta :) boy, kilo ve sağlık sorunum yok diyorsun ama ön sağlık muayenesinde sürpriz ile karşılaşabilirsin bilgin olsun :)

Geri