• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

[SATILDI] ASUS Hyper M.2 x16 Card PCI Express 3.0

Deepblue

~More Than Blue~
Administrator
Aktiflik
K.Tarihi
18 Nis 2007
Puanı
3,756
Merhaba,

Yaklaşık 1 sene önce amazon.com'dan 2 diski vROC Raid yapmak için satın aldım. Ancak ürün sadece Intel disklere izin verdiği ve bende de Samsung diskler olduğu için hiç kullanamadım. Ürün tertemiz ve sorunsuzdur ve hiç kullanılmamıştır. Uzun zamandır kenarda boş boş durduğu için satıp değerlendirmek istedim.

Pazarlık veya takas teklif etmeyiniz lütfen, fiyat sondur ve herhangi bir ürün ile takas etmek istemiyorum.

Ankara içi elden teslimat sağlanabilir, diğer illere ise önce ödeme sonra kargo olacak şekilde gönderim sağlanabilir.

İstenen Fiyat: 350 TL

[TABLE="width: 800"]
[TR]
[TD][RESIZE=200][/RESIZE][/TD]
[/TR]
[/TABLE]

Sakarya'dan İbrahim Bey'e satılmıştır hayırlı olsun.

Geri