• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Asus K555LN-XO364H Intel Core i5 5200U 2.2GHz /2.7GHz 8GB 1TB 15.6" Taşınabilir Bilg

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan Odessa
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

Odessa

Aileden
Aktiflik
K.Tarihi
11 Eyl 2013
Puanı
34
Asus K555LN-XO364H Intel Core i5 5200U 2.2GHz /2.7GHz 8GB 1TB 15.6" Taşınabilir Bilg

arkadaşlar yeni oyun kasası toplamıştım fakat üniversite nedeniyle büyük ihtimal şehir değiştircem koca kasayıda getir götür yapmak istemiyorum düzgün oyun oynayabilceğim bir laptop arıyorum şuanki masaüstü sistemim son çıkan oyunları efektler sonda oynayabiliyorum öyle ufak tefek takılmalara dahi deli olan bir insanım 1000 - 2000 lira arası bir laptop arıyorum bu laptop a ne dersiniz önerilerinizi alabilir miyim :) tasarımı da şık yorumlarda olumlu kullanan var mı nedir ne değildir

Asus K555LN-XO364H Intel Core i5 5200U 2.2GHz /2.7GHz 8GB Fiyatı

1000-2000 TL arası bütçeyle alınabilecek bir laptopta son oyunları yüksek ayarlarda oynamak mümkün değil, imkansız. Öyle bir canavar istiyorsan en az 3-4 bin TL yi gözden çıkarman gerekir ki o bile yetmeyebilir.

U serisi işlemciye bulaşma. FreeDos olan makinalara yönel. Araştırayım dönerim : )

----------

600 TL çıktı imkanın varsa : MONSTER® ABRA A5 V1.1.2 15.6"

Monster'ı kaçrma derim. Ona 2. slot için SSD alırsın oraya işletim sistemini kurarsın.

Eğer ki para problem diyorsan. 3200U. Burda ki U işlemcinin versiyonu. 3 nesil ultrabook işlemcisi yani saat hızı kısıtlanmış ve çift çekirdek olarak çalışan Hyper-V yi de desteklemiyor sanırım. iş görmez oyun için :D
M serisi ve MQ gibi serileri var çokça araştırarak al Ghz i yüksek i5 veya üstü bir işlemci senin işini görür.

----------

arkadaşlar yeni oyun kasası toplamıştım fakat üniversite nedeniyle büyük ihtimal şehir değiştircem koca kasayıda getir götür yapmak istemiyorum düzgün oyun oynayabilceğim bir laptop arıyorum şuanki masaüstü sistemim son çıkan oyunları efektler sonda oynayabiliyorum öyle ufak tefek takılmalara dahi deli olan bir insanım 1000 - 2000 lira arası bir laptop arıyorum bu laptop a ne dersiniz önerilerinizi alabilir miyim :) tasarımı da şık yorumlarda olumlu kullanan var mı nedir ne değildir

Asus K555LN-XO364H Intel Core i5 5200U 2.2GHz /2.7GHz 8GB Fiyatı

Bunu da öneririm : ) Asus X550jk-xo012d I5-4200h 4gb 500gb 15.6 2gb 128bit Vga Dos 45468865 - n11.com

8GB Ram al tak 12 GB yapmış olacak. hemen hemen 2bin TL bulcak :D Ekran kartı GTX 850m serisi var oyun kartı serisi işlemcide 2.8 Ghz. çift çekirdekli. Hyper-v ile oyunlarda vs 4 gibi algılıyor.

Asus yada monter parana göre al :D

Geri