• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Asus N56VZ S4400D

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan CalypsOo
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

CalypsOo

Aileden
Aktiflik
K.Tarihi
27 Şub 2010
Puanı
131
Arkadaşlar başlıkta adı geçen makinayı almayı planlıyorum internette araştırmama ramen bu makinanın ekran kartı rakamı gerçekmi bulamadım

bir çok sitede ekran kartının 2GB olduğu yazmasına rağmen vereceğim linkteki makinede 4 yazıyor konu hakimiyeti olan arkadaşlar yardımcı olabilirler mi ?

Asus N56VZ S4400D Notebook

makinanın yazan ekran kartı işlemcisi NVIDIA GeForce GT 650M 128Bit

Anlıyorum bende 4 lük düşünüyorum umarım talebimi karşılar sanal alemde övülen bir makina uzun zamandır sağlam birşey için para biriktiriyorum :eat:

Sana bir öneri , MSI GE60 2OE 'yi incele veya MSI GE60 0ND ama 2OE Tercihimdir , bu onun yanında çöp kalır bence , tabi senin tercihin :) ben mesela GE70 2OE'yi alıcam :D GE60 Bulamadığım için :D

Geri