• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Asus pill sorunu

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan Buckler
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

Buckler

Üye
Aktiflik
K.Tarihi
12 Nis 2014
Puanı
2
Arkadaşlar öncelikle selamlar

asus laptopm var 5 aylık iyi güzel fakat sorunları bitirdi beni ilk hafta mavi ekran vermeye başladı format attım nete girerken yine mavi ekran verir gibi dıtt etti.

Zaten bataryasız takılamıyorum hep pill bitiyor

demin

00:45 de 1,45dk pill var diyordu
00:55 ve 1,18 dkk pill var diyor toplam bir saat bir buçuk saat civarı idare ediyor aldığım yere gittım adam takmadı şuan laptopun içine edicem sonra gidicem afedersnz it gibi yapıcaklar umarım ekran kartım felen yanar uğraşırlar. benden kaynaklı olmasında :)

lanet gelsin asusa sakına almayın ısınma problemide feci derece ufak oyunlarda 80 dereceye vuruyor atasım var :)

Geri