• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Atandık hayırlısıyla...

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan Shutetsu
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

Shutetsu

Aileden
Aktiflik
K.Tarihi
31 Ocak 2013
Puanı
8
Ordu Sosyal bilimler Turizm ve Otel işletmeciliği 2 yıllık. İstedigim yerdi zaten cokta puan alamamıstık. Hayırlısıyla bitirdik mi yeter gider. :)

banada konaklama işletmeciliği 4 yıllık çıktı.. Hakkımızda hayırlısı ne ise o olsun.

Konaklama işletmeciliği okuyorum 4 yıllık tavsiyem 4 e geçmendir 2 yıllık lisenin tamamı gibi fakat 4 yıllık tamamiyle ayrı işletme yöneticilik dersleri görüyorsun tabi 4 yıllıktan mezun oldum şef müdür olcam diye bir şey yok bu tamamiyle senin kendini geliştirmene bağlı

Geri