• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Atarsa 320

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan Miav
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

Miav

Aileden
Aktiflik
K.Tarihi
7 Ara 2015
Puanı
76
Selamun aleyküm beyler uzun zaman oldu askerdeyim şuanda şafak baya karanlık daha yeni zaman bulabildik ankarada havacı olarak askerliğe devam ediyoruz zaman geçmiyor burda pek ankarada olan varsa görüşebiliriz :)

Torun ?????? Atarsa $12 ??????

- - - Güncellendi - - -

Torun

Kuzey Irak zaho usta birliğimiz hayırlı olsun :)
Refize olarak keskin nişancı olduk nasip kısmetmiş haftaya cuma günü gidiyorum şuan izindeyim gidipde dönmemek var gelipte görmemek var hakkınızı helal edin :)

Kuzey Irak zaho usta birliğimiz hayırlı olsun :)
Refize olarak keskin nişancı olduk nasip kısmetmiş haftaya cuma günü gidiyorum şuan izindeyim gidipde dönmemek var gelipte görmemek var hakkınızı helal edin :)

Ooo Zakhu Zaxo he çok iyi kardeşim ticaretciler ile aranı iyi tut felaket ticaret dönüyor orada Allah yardımcın olsun :)

- - - Güncellendi - - -

44 ne ya opel mi kiralıyoruz :whst

$ 22 :D

Ooo Zakhu Zaxo he çok iyi kardeşim ticaretciler ile aranı iyi tut felaket ticaret dönüyor orada Allah yardımcın olsun :)

- - - Güncellendi - - -

$ 22 :D

22 çocuk çok değil mi nasıl bakacaksın :D

Az kalmış dostum Allah hayırlı yolculuklar güzel günler nasip eder inşallah

Geri