• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Atatürk diyorki . !

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan pureLove
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

pureLove

ATATÜRK DİYORKİ

ataturk14vh7.jpg

Türk Milleti Beni sevenler

Neden ağlarsınız.Neden yas tutarsınız.Yoksa beni öldürdünüzmü..?
......
O zaman silkinin Kalkın ayağa. Daha çok isimiz var. Daha çok şeyler yapacağız.
Bunu yapacak kudret o asil damarlarlarinizda ki kanda mevcuttur.

Türk Milleti çalışkandır.Türk milleti zekidir

NE MUTLU TÜRKÜM DİYENE

Atam yas tutmuyorum Ağlamıyorum.Hayatta olduğunu ben biliyorum

Diyarbakır da, Hakkari de Sivas ta,Edirne de, Trabzon da ve Kars ta Mehmet

imle görüyorum. Hür doğmuş Hür yasamış Bu Asil Müslüman Türk

Milletinin senbolü Ay Yıldız ında Bayrağın da görüyorum. Seni ilke ve

İnkilapların da Cumhuriyette görüyorum Ve seni Muasır medeniyetlerde

Hürriyette görüyorum. Ve Avazım çıktığı kadar bağırıyorum,haykırıyorum

........... Ölmedi Ölmedi Ölmedi Hayatta Yaşıyor Atam..........

Çoğu kişi bana küfredecek biliyorum ama Atatürk ' e en çok saygısızlık yapan bizleriz en basidinden bi İstiklal Marşı Türküm diye geçinen 25milyon + kişi bilmiyor , Biz Atatürk ' e öyle çok saygı duyuyoruz ki onun Gençliğe hitabesini önemsemiyoruz (bende dahil) .

atatürk çok güzel demiş

Biz Atatürk 'ü çok seviyoruz ki onun isminin baş harfinde bi shift tuşuna basamayacak kadar aciziz , biz o kadar seviyoruz ki Atatürk ' ü onun kurduğu Türk Dil Kurumunun , hiç bir kurala uymuyorz.

Çoğu kişi bana küfredecek biliyorum ama Atatürk ' e en çok saygısızlık yapan bizleriz en basidinden bi İstiklal Marşı Türküm diye geçinen 25milyon + kişi bilmiyor , Biz Atatürk ' e öyle çok saygı duyuyoruz ki onun Gençliğe hitabesini önemsemiyoruz (bende dahil) .

Ben nutuk 3. sayfaya kadar , İstiklal marşının 10 Kıtasını , Gençliğe hitabesini ezberime biliyorum millet İstiklal Marşının ismini bile bilmiyor..

Bende 10 kıta ve gençliğe hitabeyi biliyorum. :) Atatürk çok büyük adamdı ççok büyüktü kelimelerle ifade edemeyeceğimiz kadar.

Biz Atatürk 'ü çok seviyoruz ki onun isminin baş harfinde bi shift tuşuna basamayacak kadar aciziz , biz o kadar seviyoruz ki Atatürk ' ü onun kurduğu Türk Dil Kurumunun , hiç bir kurala uymuyorz.

Bu ülkede Cumhuriyetin ne oldunu bilmeyen insanların sayısı çok yüksek bu ülkede Başbakanının ismini bilmeyen kişi çok yüksek bu ülkede TBMM açılımını bilmeyen çok kişi var hemde bu kişiler universitede okuyan kişiler neyse... ama hayla umudumuz var inşallah bir gün herkez ögrenicek

Geri