• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Atatürk'ün Türklük Sözleri !

Aktiflik
K.Tarihi
21 Haz 2015
Puanı
0
Xvr353.jpg

Şuan ki konumu Türk'ün son kutlu Başbuğu Tanrı kut Gazi Mustafa Kemal ATATÜRK'ün devrimci olduğunu her IRK'ı sevdiğini iddia eden arkadaşlar için ATATÜRK'ün ne kadar Türkçü ve sadece Türk'ü sevdiğini sözleri ile sizlere göstereceğim .

Sözleri ;

- Hayattaki yegane üstünlüğüm, Türk doğmaktır! Muhterem milletime şunu tavsiye ederim ki; sinesinde yetiştirerek başının üstüne kadar çıkaracağı adamların kanındaki, vicdanındaki cevher-i asli'yi çok iyi tahlil etmek dikkatinden bir an feragat etmesin.

- Beni olağanüstü bir kişi olarak yorumlamayınız. Doğuşumdaki tek olağanüstülük Türk olarak dünyaya gelmemdir.

- Ülkeniz sizindir, Türklerindir. Bu ülke, tarihte Türk'tü bugün de Türk'tür ve sonsuza dek Türk olarak yaşayacaktır.

- Yüksek Türk! Senin için yüksekliğin hududu yoktur. İşte parola budur.

- Türk çocuğu ecdadını tanıdıkça daha büyük işler yapmak için kendinde kuvvet bulacaktır.

- Taş kırılır, tunç erir; ama Türklük ebedidir.

- Türk aleminin en büyük düşmanı komünizmdir. Her görüldüğü yerde ezilmelidir. ( Önemli )

- Türk, Türk olduğu için asildir. çoğumuz, büyük babamızın babasını hatırlamayız. Bütün soy gururumuzu, Türk olmanın içinde buluruz.

- Türklük, benim en derin güven kaynağım, en engin övünç dayanağımdır.

- Muhtaç olduğun kudret damarlarındaki ASİL kanda mevcuttur !

Sonuç ;

Bu saatten sonra'da tartışmanın bir manası yoktur , her şey apaçık ortadadır . Başbuğ Atatürk her şeyden saf kan Türk'tür ve önemli bir Fikir Adamı'dır .

Kutlu Tini Şad , Mekanı Uçmağ Olsun !

"Hayattaki yegane üstünlüğüm, Türk doğmaktır!"

Geri