• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Attiribute Assimilation Probabilty Nedir ? (Gir-Öğren)

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan NyKs
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

NyKs

Üye
Aktiflik
K.Tarihi
23 Nis 2009
Puanı
1
Arkadaslar taslarda bulunan %10 %20 %30 degerlerı cogunuzun hala patlama olasılıgı oldugunu dusundugunu bılıorm belkı bı yardımım olur bılmıyen arkadaslarımız ogrenır dıye bu konuyu actım.
Bu oran patlama oranı degıldır bu oran ozellık degıstırme oranıdır
eger patlama oranı olsa %0 event stonelar hep tutardı!!!
Kısaca anlatmak gerekırse bı tasa ınt bastık ve ınt 3 oldu
%30 luk bı tas bastıgımızda bu tas tutarsa %30 sansla dıger ozellıklerı de etkıleyebılır ınt ı arttırabılır 4 5 6 veya dusurebılır gıbı...
%10 luk bı tas ıse bu ozellıklerı %10 sansla degıstırır.
event taslar ozellık degıstırmıor.
Aylardır ıtem + layıp blue layıp satan bı adam olarak soyleyecegım ızleme yolu sudur ornegın bı tas vurduk ınt 3 tuttu ama bız kesınlıkle 6 ıstıorsak bence %30 luk tasları basın sonucta degıstırıp ınt 6 yapıp sızı + tas masrafından kurtarabılır.
Ancak eger ınt 6 str 6 dur%160 atak raıng +100 bı weaponımız var buna crıtıcal vuracagız kesınlıkle bulabılırsek %0 olmadı %10 luk tasları deneyın dıerlerının rıskını almaya degmez...
İnsallah yardımcı olabılmısımdır.%30 luk tasların makus talıhı bu acıklamayla degısmesını umarım:D:alkis:pro

walla beynim onaylıyor dediklerini ama ben onaylamıyorum =) teşekkürler dediğini gerçekten dikkate alıcam bundan sonra zaten çar aldım güzel olcak yani :)

herkes yanlıs bılıor o zmaan yanı %30 luk kullanıcaz bundan soora .)

inş sen dogru soluosun yoksa kulaklarını cok cınlatıcaklar .)

İyi de o zaman %30 luk taş denediğimizde mesela crit artırmak istiyoruz, tutunca baska seyleri değiştirme ihtmali de var...

adamın dedigi doru o % ler tasın dier özelliklere etki etmesidir. int 3 str 3 iteme int stone basiip int 6 str 6 yaptımı biliorum bn :D

Daha İlk Alchemymde Bilmeden %30mu ne bastım(bi kaç tane) bilmiorum 6str 6 int olmuştu cok sevinmiştim :D

arkadaslar ozu su eger silahi fb yapmak istiorsaniz ve ornegin silahiniz int 2 str 3 atak rating %5 falan direk %30 luk basin...
Ornegin phisical atagi %80 bi crossbow var critical 7 sen bunun crisini 15 arti yapmak istiorsan direk %0 %10 luk tas basacaksin eger %30 luk basarsan phisical atagi dusurme sansi baya yuksek mantik bu...
Demek istedigim yuzdenin tas yandi tutmadi ile alakasi yok bunu diyene inanmayin...
Ha derseniz sen kimsin ben bu tas isinden para kazanan silkini bile o parayla alan bi adamim Phoenix de soxseller dimple FCRY01 misselixir benm stall carlarim.Isteyen bilgi almak isteyen de bana CrueLs ve drug store onundeki stall carlarma mesaj biraksin ben donerim...

İyi de o zaman %30 luk taş denediğimizde mesela crit artırmak istiyoruz, tutunca baska seyleri değiştirme ihtmali de var...

aynen oyle boyle bi durum olabilir bunu en assagida tekrar anlatmaya calistim

Stonelerde % Dilimler
%0 bastıgınız özellikteki dereceyi artırır yada düşürür bunun dışında diger özelliklerin düşme olasılıgı %0
Örneğin : phy atack bastınız crit düşme olasılıgı %0 veya diger özelliklerin...
%10-%20-%30 İse ne kadar yüzde yüksek ise diger özelliklerin düşme ihtimali yüksek mesela str1 int 6 siz str basmak icin %30 stone kullandınız. str 2 olabilir aynı zamanda int 1 düşebilir...%20 ve %10 oran ile %30 daha yüksek olasılığa sahip...

Ama %0 lık kullansaydınız sade str 2 olurdu int 6 hala degişmez idi..
Benim cok arkadaşım var crit basacam diye phy den olan...
%0 kullanın eldeki bulgurdan olmayın. xD pahalıdır iteminiz iyi ise buna değer....

Çok nadir teşekkür edenlerdenimdir ama bu açıklaman teşekkürü hakediyor bana çok faydalı bir bilgi vermiş oldun.Yeni çalışmalarını bekleriz.saygılar iyi forumlar.

%30 %35 ilk başta basacaksın blue bastıktan sonra basmıcaksın yoksa onların değeride düşerebilr + %0 stonelerin hepsi tutmuyor sadece Luck-steady-ımmo-astiral kesin %0 Str-int vs bastın kesin tutmuyor bn denedim tutmadı

Geri