• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

AutoCAD İçin Laptop Tavsiyesi

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

xPaulWalker

Aileden
Aktiflik
K.Tarihi
14 Şub 2011
Puanı
73
Öncelikle selamün aleyküm,

Sizden bir ricam olacak inşaat mühendisliği okuyan kardeşim için laptop almam gerekiyor bir kaç araştırma yaptım sistemden anlasam da autoCad tamamen yabancı olduğum bir program kafama göre bir laptop alıp kardeşimi zor duruma düşürmek istemiyorum. Olaylar hızlı geliştiği için hazırlıksız yakalandım o yüzden bütçem 2800-3200 arası olabilir anca. Bu bütçeye göre autoCad 'in altından kalkabilecek bir laptop önermenizi istiyorum sizden, herkese iyi forumlar.

Bende Autocad kullanıyordum iş yerinde tavsiyem msi laptoplarından al birde münkünse bütcen varsa gtx1060 altında alma ekran bazen kitleniyor modelleme yaparken.

Bende Autocad kullanıyordum iş yerinde tavsiyem msi laptoplarından al birde münkünse bütcen varsa gtx1060 altında alma ekran bazen kitleniyor modelleme yaparken.

Bütçemi belirttim maksimum çıkabileceğim miktar 3500, 1060lı laptoplar en kötü 6-7 bin tl o kadar bütçe ayıramam şu an maalesef.

Merhaba,

Ekran kartı ve Power Supply önerebilicek varmı arkadaşlar GTX 1060 (ASUS,MSI) düşünüyorum fakat aynı fiyatlarda RTX 2060 (GIGABYTE) kartları dolaşıyor ikisi arasında kararsız kaldım.

Masaüstü Donanım Özellikleri;

- 8GB DDR3 Ram
- Intel Core i7-4770
- NVIDIA GEFORCE GT630
- 1TB WD SATA

Son düzenleme:
Merhaba,

Ekran kartı ve Power Supply önerebilicek varmı arkadaşlar GTX 1060 (ASUS,MSI) düşünüyorum fakat aynı fiyatlarda RTX 2060 (GIGABYTE) kartları dolaşıyor ikisi arasında kararsız kaldım.

- 8GB DDR3 Ram
- Intel Core i7-4770
- NVIDIA GEFORCE GT630
- 1TB WD SATA

8GB tek slot mu ? eğer tekse yanına ikinci el 8GB DDR3 aynı mdoel hız'da bulabilirsin alırsan daha iyi olur. 16GB Ram.
RTX 2060 almak daha mantıklı olur lakin SSD'de yok sistemde. SSD' de alman lazım.

Merhaba,

- 8GB DDR3 Ram
- Intel Core i7-4770
- NVIDIA GEFORCE GT630
- 1TB WD SATA

Bak yardım istiyorsan konu açabilirsin konumun içinde niye soru soruyorsun? Daha benim problemim çözülmemişken. Bu yaptığın etik değil lütfen öneri istiyorsan konu aç.

- - - Güncellendi - - -

Şirkete filan götürmüceksen masa üstü o fiyata çok iyi birşey toplarsın.

Şehirdışında okuyor, derslerde gerekiyormuş o yüzden laptop olması lazım.

Fiyat performans olarak Monster Tulpar serisi işini görür fakat fiyatları biraz arttı daha ucuz bir gaming laptop bulabilirseniz autocad için işinizi görebilir arkadaşım tercihini o şekilde yaptı

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri