• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Autoit Dersleri Ve Scriptleri

Captain Meta

Aileden
Aktiflik
K.Tarihi
22 Nis 2009
Puanı
110
Autoit Help File .au3

Dosya içinde help dosyasındaki sizin başlangıç için işe yarar .au3 dosyaları vardır.Autoit kendime kadar biliyorum ancak ders verebilecek derecede değil ancak kısmen kendi yazdıgım bir programıda sizle paylaşmak isterim.Au3 script dosyasını bulmaya çalışıyorum biraz fazla var onuda paylaşıcam.

İp adresiniz.exe

Help dosyasında.Ekrandan görüntü alma ikon kullanımı veri ulaşımı gibi bazı dosyalar vardır ancak autoit sizi bir yere kadar götürür bu script dili başlangıç içindir kendinizi C#,Vb.net gibi şeylere yönlendirirseniz ilerde işinize yarar ama şuanlık bu sizin için idealdir.

Geri