• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Autoit Sro Atacker Macro

Aktiflik
K.Tarihi
12 May 2009
Puanı
1
Kodu başka bi yerden alıp editledim ve size sunuyorum isteyen direkt linkten indirir isteyen kodu kopyala yapıştırla kendi yapar.
Kısaca anlatayım istediğiniz tuşa bastırabilirsiniz ch iseniz imbue bascaksanız x1 ya da çeşitli kombinasyonlara basar. Macro çalıştıktan sonra "p" tuşuyla durdurabilirsiniz. Isro da denedim olmuyor fakat hackshieldi kırdıktan sonra çalışacağını düşünüyorum

Kod:
MsgBox ( 0, "MaYBe1DaY Macro Hoşgeldiniz", "Made by MaYBe1DaY")

$rslot=inputbox("MaYBe1DaY Macro Hoşgeldiniz","Skill 1 tuşunu giriniz: 1, 2, 3","1")

$nslot=inputbox("MaYBe1DaY Macro Hoşgeldiniz","Skill 2 tuşunu giriniz: 1, 2, 3","2")

$zslot=inputbox("MaYBe1DaY Macro Hoşgeldiniz","Skill 3 tuşunu giriniz: 1, 2, 3","3")

$yslot=inputbox("MaYBe1DaY Macro Hoşgeldiniz","Skill 4 tuşunu giriniz: 1, 2, 3","4")

$xslot=inputbox("MaYBe1DaY Macro Hoşgeldiniz","Skill 5 tuşunu giriniz: 1, 2, 3","5")

$cslot=inputbox("MaYBe1DaY Macro Hoşgeldiniz","Skill 6 tuşunu giriniz: 1, 2, 3","6")

$vslot=inputbox("MaYBe1DaY Macro Hoşgeldiniz","Skill 7 tuşunu giriniz: 1, 2, 3","7")

$msg = 0

$i = 1

While $i =1

Global $Paused

HotKeySet("p", "Pause")

WinActive("SRO_Client")

Sleep (50)

send($rslot)

Sleep (100)

send($nslot)

Sleep (300)

send($zslot)

Sleep (400)

send($yslot)

Sleep (200)

send($xslot)

Sleep (100)

send($cslot)

Sleep (500)

send($vslot)

Sleep (900)

WEnd

Func Pause()

$Paused = NOT $Paused

While $Paused

Sleep (400)

WEnd

EndFunc ; => Pause()
Kod üsttedir.Hayırlı olsun

Son düzenleme:
ama işe yaramas gui yok + arkaplanda basmıyor :)

işine yaradığı kadar artık arkaplanda çalışanlar genelde bota benzer oluyor bu sadece macro

bakalım kodlar benim ama bi guiye uydurmaya çalışacağım pek anlamam bu işlerden ama

Son düzenleme:
Arkadaşlar Beta sürümünü paylaşında biz de görelim yorum yapalım değil mi ama :D

Geri