• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan Screwy
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

Screwy

Aileden
Aktiflik
K.Tarihi
2 Eki 2011
Puanı
175
Arkadaşlar Avatar Ve İmzam Nasıl Olmuş. Bence Güzel Oldu. Bu Kıza Hastaydım Zaten :D

[BILGI]Konuyu Can Sıkıntısına Açtım Maksat Muhabbet :D[/BILGI]

Taylor'a hiç benzemiyor la :D Evet imza hoş ama avatar pek olmamış gibi hocam. :D

Paintlemi yaptın la , şakaydı fena değil işte güzel duruyor :)

Beni biri ile felan mı karıştırıyorsun? Nickime dikkatli bak bakalım bi.O avatardan bahsediyorsan açma bile o konuyu.^^

japonlu kız ? allah seni ne yapmasın ya resul :D

Ne oldu ki :D

link çevirirken bi gif atmıştın ondan
bahsediyorsanız onu neden silip sana kızdı bende anlamadım :D

Bende anlamadım ama o kızdan bahsediyoruz :D

----------

Çok garip duruyor beğenmedim.(Dost acı ve doğru söyler) :)

Ben belki sadece kıza baktığım için güzel geliyordur :D :D

----------

Esmer koyda etrafım şenlensin.

Burası Sarışın Severler Konusu Esmerler Giremez :D

----------

Ben belki sadece kıza baktığım için güzel geliyordur :D :D

----------

Burası Sarışın Severler Konusu Esmerler Giremez :D
Belki benim laptop'um bozuktur kıza bakınca boya küpü görüyorum ortalıkta güzellik yok ki :D

çekik dersin anlarım asyalı dersin anlarım japon desen tamam oda doğruda japonlu kız ne lan ? :D barış şu sildiğin gif olayına açıklık getirmeni istiyoruz her hangi bir açıklık falanda yoktu gifde :D

çekik dersin anlarım asyalı dersin anlarım japon desen tamam oda doğruda japonlu kız ne lan ? :D barış şu sildiğin gif olayına açıklık getirmeni istiyoruz her hangi bir açıklık falanda yoktu gifde :D

Barış gifteki kıza abayı yaktı yengemiz olur ondan sinirlendi sildi o :D :D

Alışkanlık olmuş ben japonlu kız diyorum :D :D

bide sağ elde alçının ağırlığı var oda olunca japonlu oluyo :D

Kızdığım felan yok sadece kaldırmasını söyledim, her şeyi abartmayın, abooooo.
yalana bak yalana acımadan sildin gifi hatta benim alıntı yaptığım mesajıda yarım yamalak düzenledin. resul!!! şaka yapıyorsan hiç komik değil gülmüyorum bile diyene bak :D

Geri