• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan MrVice
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

MrVice

Banlanmış Üye
Aktiflik
K.Tarihi
4 Şub 2011
Puanı
88
Beyler son bölüm nasıldı yorumları alalım :D :D

Bence LORD ZUKO diziye bambaşka birşey kattı adam efsane bambaşka birşey avatar felan yalan yani :D :D

10516563_663530950391614_1260535863_o.jpg

photo.php

----------

Rokuyu anımsatıyor hafiften bence

Buda anime'mi oluyor Batu ? Yeni başladım bende Accel World'e konusu ne bunun belki bende izlerim :D

Son düzenleme:
Buda anime'mi oluyor Batu ? Yeni başladım bende Accel World'e konusu ne bunun belki bende izlerim :D

tam olarak anime mi bilmiyorum ama animasyon bundan önce

avatar the last airbender serisini izlersen daha iyi olur ki onun devamı bu :D:D bildiğimiz avatar hava bükücünün şeyleri :D:D ama çok fena

senin imza anime değilde he.. :D anımsattı bana

başladıgını bilmiyodum la iyi ki açmıssın konu :D

Geri