• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Avea İnt2 Aldım.

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan Shutetsu
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

Shutetsu

Aileden
Aktiflik
K.Tarihi
31 Ocak 2013
Puanı
8
Tarifeye ek kampanyasından yararlanarak Avea int2 aldım. Dizayn ve kullanış bakımından bence güzel telefon. Orta düzey bi telefon arayan arkadaşlara tavsiye ederim.

Hayırlı olsun - Güle güle eskit :)

Hiç operatör telefonu alma taraftarı değilim.Çok çabuk bozuluyorlar ve özellikleri anlatıldığı kadar iyi olmuyor.

Teşekkürler. Öyle çok özellik arayan biri değilim maksat akıllı telefonum olsun. İşimi fazlasıyla görür :)

----------

Neden öyle düşünüyorsun. Caner başkan?
ben telefon alırken araştırdığımda %90 ı sakın operatör telefonu almayın diyordu ondan dedim

Yokla onu kastetmedim yani konusma sms net olarak 18 19 tlye ne var :D

Geri