• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Avery2 - 92-99 Kaliteli Editsiz/Küfürsüz WS Server - 04.06.2018 Tarihinden Beri

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan WILDGUARD
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

WILDGUARD

Aileden
Aktiflik
K.Tarihi
8 Tem 2014
Puanı
9
JQym2W.png

Ana Sayfa
Kayıt Ol
Oyunu İndir
Forum
Destek

• Kaliteli yönetim
  • Destek ve forum sitesi aktif (Her konu bu seçeneklerden paylaşılıyor)
  • Server da kurallar mevcut , bu kurallara uyulmadığında gereken işlemler yapılmakta. En ufak küfürler olsa bile sohbet ban vb işlemler yapılmakta (Söz de değil servera geldiğinde göreceksin)
  • Hile,Küfür vb şikayetlerinizi destek bölümümüzden talep oluşturabilirsiniz.
  • Oyun içerisinde resim/video,eklenmesini istediğiniz bazı özellikler (yönetim tarafından onay verilirse),lonca tanıtımlarınızı forum sitesinden paylaşabilirsiniz.
  • Oyunda 90 level dönüşümlerinden sonra boss haritamızdan düşen itemlerle tekrar dönüşümler yapabilirsiniz fakat bu dönüşümlerin verdiği değerler 90 level zırh ve silahlarla aynıdır herhangi bir değer farkı yok. Ek olarak 75 level silahlarıda dönüşüm yapabilirsiniz.
    Örnek : +9 Triton Kılıcı ;
    Saldırı değeri 290-325
    Büyülü saldırı değeri 208-230
    Şeytanlara karşı güçlü +12%
    Yarı insanlara karşı güçlü +12%
    Değerlerindedir bir sonraki dönüşümlerde de aynı özellikleri taşımakta.

Geri