• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Ay tanrıçası Diana ( Lunar Diana) - Skin Spotlight

WOW I LAGGED

Banlanmış Üye
Aktiflik
K.Tarihi
23 Tem 2013
Puanı
28
eaMbO7.png

Video.

KD60am.png

Hikaye

“Lotus döngüsü” kehaneti; çamurlar içinde büyüyüp, bir gün kusursuz güzellikte bir çiçek açan nilüferi anlatır. Her hareketi yargılanan, her yaptığı aşağılanan bir kadın; emekçilerin, güçsüzlerin ve sakatların arasında canını dişine takarak çalışıyordu. Kadim bir ay tapınağının kalıntıları arasında; üstüne rüzgarda uçuşan kahverengi nilüfer yaprakları işlenmiş bir zırh ve onun üstüne takılı, hilal şeklinde, altından bir kılıç buldu. Silahın kabzasını tuttuğunda, dupduru bir sesin şarkı söylediğini işitti. Şarkı, tartışılmaz gerçekleri dürüstçe açıklıyordu. Gözlerinin önünde, altın işlemeli giysiler içinde bir savaşçı tanrıçanın hayali canlandı. Ayın ilahisi içine işlerken, kılıcını kaldırdı.

KP6Z96.jpg

Daha yeni Kara Walkyrie aldım ya bilsem bunun çıkacağını alırdım kesinlikle

Geri