• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Ayna

Light Yagami

Aileden
Aktiflik
K.Tarihi
21 May 2009
Puanı
82
Merhaba arkadaşlar :))

Uzun zamandır merak ettiğim bir şey var aynalar gerçeği mi gösteriyor?

Şöyle diyim mutlu olduğumda kendimi çook yakışıklı görürken , moralim bozukken öyle kötü görüyorum ki kendimi öldüresim geliyor. Hangisi doğru? Yoksa aynalar yalan mı söylüyor veya aynadaki görüntü beynimizin bize yaptığı bir ışık oyunu mu? Bir de şöyle bir şey var mesela bir arkadaşınızı aynada görüyorsunuz ve gerçek halide öyle cidden öyle olunca ayna kesinlikle doğru gösteriyor gibi bir his oluşuyor ama bence insanların görüntüleri bizim aklımızda kayıtlı o yüzden öyle bir durum oluşuyor yani herkes aynada kendini farklı görüyor ve bunu başkaları göremiyor aynı görüntüyü yani siz ne düşünüyosunuz ? Eminim bu konuda yalnız değilimdir :))

Ben de acaba kameralar mı yoksa aynalar mı doğru gösteriyor görüntüleri merak ediyorum.

Ben de acaba kameralar mı yoksa aynalar mı doğru gösteriyor görüntüleri merak ediyorum.
Bildiğim kadarıyla kameralar sadece bir anı yakaladığı için kötü gösterme olasılığı daha yüksek burda da poz verme kabileyeti işin içine giriyor. Ama yeni kameralar ile birden çok kare yakalayarak en iyisini seçebiliyorsunuz :)

kardeşim sen hava kararınca odadaki tüm ışıkları kapat aynada kendine bi 1-2 dakika bak tipin değişiyor mu değişmiyor mu :D ben denemiştim bir kere tipimin korkunç bir hale geldiğini gördüm :D tabi bu olay karanlıktan dolayı oluyor yani korkmana gerek yok :D

Arkadaşımın birisinin çenesi yamuktu aynaya bakınca baya bi farkediliyordu ama normalde hiç farkedememiştik cidden :)

Bende gunesli bir ortamda aynaya baktigim zaman kaslarim cok gorunuyo yani simit atasim geliyo kendime. Ama normalde boyle birsey yok. Cok dikkat ettim gunesli ortamda cok gorunuyo bitek. :D

MB860 cihazımdan Tapatalk 2 ile gönderildi

Bende gunesli bir ortamda aynaya baktigim zaman kaslarim cok gorunuyo yani simit atasim geliyo kendime. Ama normalde boyle birsey yok. Cok dikkat ettim gunesli ortamda cok gorunuyo bitek. :D

MB860 cihazımdan Tapatalk 2 ile gönderildi
Güneş vurduğunda zaten tüm kusurlar ortaya çıkıyor sivilce olsun kemik olsun hepsi :)

Geri