• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Aynı Anda 2 Skill Nasıl Kullanılır ?

CaptainPrice

Banlanmış Üye
Aktiflik
K.Tarihi
9 Tem 2009
Puanı
77
ei8ln9.png

15971.png

Aynı Anda 2 Skill Nasıl Kullanılır ?

Diablo 3 te Action Bar'a aynı kategoride birden fazla skill yerleştirilebiliyor. Bunun nasıl yapıldığını şimdi size adım adım anlatacağım.

1. "ECS" tuşuna basın ve "Game Menü" açılsın.
2. "OPTIONS" a tıklayın ve sol taraftan GAMEPLAY'i seçin.
3. Sağ tarafta "INTERFACE" kısmı var, "Elective Mode" nin yanındaki kutucuğu işaretleyin. "Accept" 'e basmayı unutmayın.

15971.png

Screenshot058.jpg

4. "S" tuşuna basın ve skilleriniz açılsın. Değiştirmek istediğiniz skill in üzerine mouse sol tuşu ile tıklayın.

15971.png

Screenshot059.jpg

5. Sağ ve sol olmak üzere iki yanda ok işaretlerinin belirdiğini göreceksiniz. Bu ok işaretleriyle ilerleyin ve istediğiniz skilli seçin.

15971.png

Screenshot060.jpg

15971.png

6. Skilli seçince accept tuşuna basın. Skillin değiştiğini göreceksiniz.Aşağı resimde de detaylı bir şekilde görebilirsiniz.

Screenshot063.jpg

Geri