• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Az fikir verın :)

Countdown

Aileden
Aktiflik
K.Tarihi
1 Mar 2010
Puanı
10
Beyler öncelikle Selamün aleyküm
Evet bu bır kız mevzusu :)
Şimdi ben kızı 3 senedır sevıyorudam ama bir türlü söyleyemedım hep canımlı cıcımlı konuştuk ama kız böyle bişi olmıcagını ufaktan belli etti gibi bu aralar aramiz limoni hani gülüyoruz konuşuyoruz ama eskısı gibi değil sizece söylemelimiyim arkadaşim olarak kalmasını ıstemıyorum ama söyledıgımde gidebilir diye korkuyorum acayıp trıpli bir kişiliği var ne yapmalıyım :pff

Şimdi mantıklı düşünürsek konuşmazsan da gitme ihtimali var konuşursan da :D Bu durumda konuşmak en mantıklısı :whst

Mantıken söylemem lazım ama bi türlü o cesareti bulamadım çok denedim mesaj kisminda takılıyorum .... Yemiyo

Bilirsen senindir bilmezsen elindir :D

Madem aranız limonu konuyu ne abart ne de uzat.Diyceğin şey basit doğruları içindekileri söyliyceksin.Eğer kaçarsa bilki özgüven eksikliğin olduğunu düşünür ve o yüzden senden tırsar ve kaçar.Kısa ve öz olman lazım.Zaten 3 senedir sohbetiniz var birbirinizi tanımışsınızdır az çok yani kıza nasıl davranıcağını neyi nasıl söyliyceğini daha iyi bilirsin.O yüzden hiç korkak alıştırma kendini git konuş kaçırırsın yoksa sonra.

Hem iyi tarafından bak.Eğer söylersen pişman olmazsın ilerde söylemedim diye hem zaten aranız limonu diyorsun zaten.Yani 2 türlüde gidicek o kız belkide ama sen ona gidip söylersen duygularını ona kalması için bir sebep vermiş olursun ;)

Dostum söyle gitsin 3 yıl bile çok geç olmuş be olmazsa da dünyanın sonu değil ya genç yakışıklı adamsın bulursun başkasını :D

Öncelikle şunu söyliyeyim sakın mesajla falan yapma bu işi eğer niyetin varsa yüz yüze yapmak en doğrusu.

Geri