• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Az Önce Rüyamda Banlandığımı Gördüm :D :D

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan Nursis
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

Nursis

Aileden
Aktiflik
K.Tarihi
23 Ağu 2010
Puanı
760
Merhaba arkadaşlar. Demin uyandım. Uyanmadan önce de çok ilginç bir rüya gördüm. :D Hatırladığım kadarını anlatmak istiyorum :D

- Rüyamda, her zaman ki gibi bilgisayarda oyun oynuyorum, biraz program kodluyorum falan filan derken birden foruma girmek aklıma geliyo. Hemen browsera www.maxigamerz.com yazıyorum ve entera basıyorum. Basıyorum ama anasayfaya bir türlü giremiyorum. Sonra geçmişi temizle falan filan derken tekrar giriyorum ve bu sefer başarılı oluyorum. Kullanıcı adı şifremi yazıyorum ve entera basıyorum ki, "24.01.2015 tarihine kadar banlandınız. Banlayan: Niklaus Roerig. Sebep: Haklı sebeplerim var :D" aynen böyleydi. Dedim "d.şşak mı geçiyorlar lan benle?" Ümit abiye facebooktan yazacaktım ki uyandım. Güzeldi ya :D :D

Valla sanırım çok fazla forumda vakit geçirmenin zararları bunlar :D Maxigame bünyeye zararlı beyler bakınız şekil A ben :D

Ben de whatsapp üzerinden milletle konuştuğumu filan gördüm kaç kere :D :D kafada çok duran şeyler rüyaya giriyor işte abi bu kadar basit :D Bilinçaltına işlemiş maxigame maşallah :D :D

Mert çok vakit geçirdiğinden olur ya banada oluyordu bir zamanlar. :)

Bende rüyamda beytoya küfür ettiğimi gördüm geçenlerde. Çünkü adama skype dan yazıyorum cevap vermiyor facesini kapatmış böyle bilerekmi yapıyo denkmi gelemiyoruz onu anlayamadım ama içerlemişim o yüzden rüyamda skype çekip küfür ediyordum şahısa. Böyle bütün vücudunu elden geçiriyordum biraz daha böyle devam ederse de o rüya gerçek olacak zaten :)

Geri