• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

azıcık gerildim

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan Grogia
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

Grogia

Üye
Aktiflik
K.Tarihi
24 Ağu 2013
Puanı
3
evde yanlızım elcini izledim gerildim azıcık bi konu açın muhabbet sohbet video falan dikkat dağıtıcak hadi bebeklerim seviyorum sizi :D

Kapıyı araladın ya koridorun orada göremediğin karanlık yerler var heh işte orada cin kaynıyor. Bir rivayete göre de cinler insanların sayısına göre daha fazlaymış. Yani bir odada 1 insan varsa 2 de cin var demektir. Hadi iyi akşamlar kolay gelsin. :D

Kafa dağıtmak istiyorsan da şu Van Dırekşın ve Castin Bibır komedi SWF'sini izle.
http://inciswf.com/bpv666.swf

Son düzenleme:
Elcini izleyipte gerildinmi komedi filmi gibi :D Vine felan izle kafa dağıtır gülersin :D

Kapıyı araladın ya koridorun orada göremediğin karanlık yerler var heh işte orada cin kaynıyor. Bir rivayete göre de cinler insanların sayısına göre daha fazlaymış. Yani bir odada 1 insan varsa 2 de cin var demektir. Hadi iyi akşamlar kolay gelsin. :D
ya bro valla ağır serefsizsin :D

----------

Elcini izleyipte gerildinmi komedi filmi gibi :D Vine felan izle kafa dağıtır gülersin :D
valla yanlızken ibretlikler bile geriyo beni bu samanyolundaki :D

Geri