• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

B5e çıkmanın en kolay yolu

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan ilkera94
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

ilkera94

Üye
Aktiflik
K.Tarihi
22 Nis 2009
Puanı
0
тwєєтγ'nin konusudur.

[ikaz]Simdi arkadaslar B5 e yani uniq katina cikmanin en kolay yolu.
Ilk önce 2. kata geldik Sonra assadaki resmi takip ediyoruz.[/ikaz]

6f5cso.jpg

[hata]3. kata ciktigimiz zaman. Karsimiza 4 tünel geliyor. South East North ve West ben burda sadece birini anlatamayacagim.
Her hangi bir tünele giriyoruz ve sürekli devam gidiyoruz. Eger yol ayrimli bir odaya gelirsek Sag yapiyoruz. sonra yine devam yine yol ayrimli bir odaya geldigimiz zaman yine sagdan gidiyoruz. Bütün tüneller icin bu ayni.
Her tünelde. Girdigimiz zaman bitane direk gecis odasi olur kirmizi. Tek yollu ordan devam gideriz. Sonra 2 yollu bir odaya geliriz burda sagdan. Sonra bi daha 2 yollu oda burdada sag yapip yolu takip ettik mi B4 e cikan yeri görürüz. Alttaki resme bakarsaniz ordada görebilirsiniz zaten.
Yani B3 icni paralo. Bir yola gir. Yol ayrimli bir odaya gelirsen sürekli saga git.[/hata]

b3wi4.jpg

[bilgi]B4 e geldik diyelim simdi. Burdada ilk önce sag yapiyoruz. Sonra 4 lü odaya geldigimizde dümdüz karsidaki tünelden devam gidiyoruz. Sonraki 4 lü odaya geldigimiz zaman sagdan devam edip yilan basini buluyoruz.
Sadece sag üst kösedeki isinlanmaya gelirsek orda son yerde sola dönmemiz gerek.[/bilgi]

b4zc8sd.jpg

[tamam]Iste bana göre B5 e cikmanin en basit ve akilda kalacak sekli.
B2 zaten 1 2 seferde ezberleniyor. B3 de gir bir yola. Yol ayrimli odalara geldin mi sürekli sag yap.
B4 icin de direk sagdan git. Ilk 4 lüyü düz gec sonraki 4 lüde saga gir.
bu yollari hizlica izlerseniz. 20 dk civarinda B5 e varirsiniz. Tabi 10 charinizda hizli kosma felan acik olmasi lazim yada %100 hizli kosma almalisiniz.

Umarim anlasilir sekilde anlatabilmisimdir

Unutmadan seyide yazayim. Eger B3 de herhangi bir yöne özellikle gitmek istiyorsaniz. SAg üst kösedeki haritayi kullanabailirsiniz. Mesela North gitmek isterseniz. B3 e isinlandiginiz yerden sag üsteki N harfine dogru giderseniz. Nort tünellerine girersiniz. S ye giderseniz South tünelleriniye girersiniz.[/tamam]

Eski forumdaki тwєєтγ'nin konusudur.

Geçen kafaya koydum 75 LeveL wizardLa gittim :) %100 Speed Drug + invisible:) Kabız oluyordum az kalsın sonra bLessLedim görünmesliği kapadım :) Giant Hurdasının bi tanesinden tek yedik b4'e kadar gitmiştim. b5'e gidip medusa ile photo çekilecem inş. :)

evt B2 hatalı camp2 den camp13 e geçiş yok camp13den camp2 ya geçiş var düzeltirsen sevinirim :)

b3 en basit yer northdan girip hep sağa dönüyorsunuz ve b4 e gelince ilk iki odada düz sonra sola giriyosunuz 4 yoldanda sağa dönüyosunuz lay bitmiştir :D

bu cave çok karısık yha haritaya basıncada duzgun goremıyon ıcım sıkılıyo :D

karıştırılmıcak qibi deqil ki kaç kat var bir sürü dönüş fln filan xD

B4 de bende biraz karıştırıyorum.. ama yinede sonuç medusa :D

[TAMAM]Teşekkürler:)[/TAMAM]

walla süper anlatım olmış yolu da göstermen teşekkürü hakettirdi sana

Geri