• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Bağlantı Sorunu

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan Prograf
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

Prograf

Aileden
Aktiflik
K.Tarihi
2 Haz 2010
Puanı
59
İlk defa karşılaşıyorum bugün.Diğer oyuncular bilinçli bir şekilde hareket ederken ben takılıyorum ve ardından klasik attempting to reconnect yazısı çıkıyor.Sonra herkes donuyor ve benim karakter base'e doğru yürürken geri gelmeye başlıyor.Oyunun en önemli kısımlarında olunca artık sıyırma evresine geldim sebepleri ne olabilir?

İnternet firmasıyla görüştüm dalgalanma , bağlantıda sorun vs. hiçbirşey yok.Bilgisayarımda hiçbir ayarı değiştirmedim yani güvenlik duvarı anti-virüs vs. öyle bir sıkıntı değil.Patch olduktan sonrada oynadım ilk defa yaşıyorum bu sıkıntıyı.İnternetten ve LoL support page'de yazan çoğu şeyi denedim ama birde burdakilere sorayım dedim yaşayan var mı , varsa nasıl çözmüşler diye.

Sıkıntı lag değil , diğer oyuncular oynayabiliyorken benim oynayamamam.Yani diğer oyuncular bilinçli bi şekilde halen skill dodge'luyor felan öyle düz koşmuyorlar.

Server EU-West.

Teşekkürler.

İlk defa karşılaşıyorum bugün.Diğer oyuncular bilinçli bir şekilde hareket ederken ben takılıyorum ve ardından klasik attempting to reconnect yazısı çıkıyor.Sonra herkes donuyor ve benim karakter base'e doğru yürürken geri gelmeye başlıyor.Oyunun en önemli kısımlarında olunca artık sıyırma evresine geldim sebepleri ne olabilir?

İnternet firmasıyla görüştüm dalgalanma , bağlantıda sorun vs. hiçbirşey yok.Bilgisayarımda hiçbir ayarı değiştirmedim yani güvenlik duvarı anti-virüs vs. öyle bir sıkıntı değil.Patch olduktan sonrada oynadım ilk defa yaşıyorum bu sıkıntıyı.İnternetten ve LoL support page'de yazan çoğu şeyi denedim ama birde burdakilere sorayım dedim yaşayan var mı , varsa nasıl çözmüşler diye.

Sıkıntı lag değil , diğer oyuncular oynayabiliyorken benim oynayamamam.Yani diğer oyuncular bilinçli bi şekilde halen skill dodge'luyor felan öyle düz koşmuyorlar.

Server EU-West.

Teşekkürler.

Hollanda'nın %60ı aynı sorunu yaşıyor şuanda Ziggo isimli internet firmasını kullananlar seninle aynı sorunu yaşıyorlar yaklaşık 1 haftadır komik olan sadece LoL oynarken sorun yaşıyorlar başka oyunlarda problem yok. Proxy kullanarak denemeni öneririm

Reconnect olayının yaşanması için 2 sebep var diye biliyorum 1- Drophack 2- internet bağlantısı her oyun drophack olmayacağına göre benim görüşürüm internet bağlantından kaynaklı bir problem.

Son düzenleme:
İnternet firması bugün geri dönüş yaptı ve bağlantım da veri kaybı olduğunu söyledi , buda modem online gözükmesine rağmen 10-15 saniyelik kopma gibi birşey dedi.Tamda benim problemim.Çözümünü sorduğumda "ankastre" hattımın arızalı olduğunu ve elektrikçi arkadaşın değiştirmesi gerektiğini söyledi yani benim halletmem gerekiyor. Garip bir durum öyle bir hat nasıl arızalanır yani.Elektrikçiyle görüştüm evden şebeke kutusuna kadar yeni hat indirmemiz lazım dedi.Uçuk bir rakam gelirse internet firmasını değiştiricem.

internet kaybımdan dolayı bendede nedense hep sorun oluyor ya :S

Geri