• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Bakan Yıldırımdan 4.5G Uyarısı: Dikkat Edin de Cebiniz Yanmasın

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan Kürşad
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

Kürşad

Aileden
Aktiflik
K.Tarihi
13 Ocak 2011
Puanı
186
Resmi olarak şu dakika da, 4.5G teknolojisine adım atmış bulunmaktayız. Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanı Binali Yıldırım, 4.5G ile ilgili önemli açıklamalarda bulundu;

"2023’e geldiğimizde 4,5G nüfus olarak yüzde 95’i kapsayacak hale gelecek. Vatandaşlarımızın şunu bilmesinde fayda var, bugünden yarına her tarafta 4,5G çekecek diye düşünmesinler. Çekim gücü hızı peyderpey artmış olacak. Bunun asıl faydası ekonomiye kalkınmaya olacak. Zamanında elde edilemeyen erişilemeyen bilgi sizin birçok fırsatı kaçırmanıza sebep olabilir. O bakımdan 4,5G hız artışı yanında ekonominin daha fazla büyümesi kalkınma hedeflerinin daha kısa zamanda gerçekleştirilmesi bakımından da önemli bir adımdır."

“4.5G teknolojisi ile 5G'ye bir adım daha atmış olacağız. 3G'ye göre 4.5G 10 kat daha fazla hız sunuyor. 4.5G hız artışı yanında ekonominin daha fazla büyümesini, kalkınma hedeflerinin daha kısa sürede gerçekleştirilmesini sağlaması bakımından önemli bir adım. Bu 4.5G ile ilgili süreç geçtiğimiz yıl içinde hızlandı ve 26 Ağustos'ta ihalesi gerçekleştirildi. 4.5G'nin gerçekleştirilmesi için BTK çok titiz bir çalışma yaptı. Mevcut iletişim sektörünü değerlendirerek nasıl bir model ortaya koyarsak en adil rekabetçi ortamı yaratırız diye düşündü. Güzel bir yarışmayla da süreç tamamlandı.”

An itibariyle 4.5 g başlaması lazım kotası yenilenip hızında artış olan var mı bizde gene hüsran :D

Bu adamın yaptığı önemli açıklamadan ne olacak ki...

Aslında belirtmek istediğim, her şeyi kontrollü yapmamızın gerektiği. 3G ye alışmış biri olarak, 3G kullanır gibi 4.5G kullanırsak fatura arşa yükselir. :)

Şimdi hız testi yaptım 13 mbps halbuki bunun 20 mbps olması lazım ki bulunduğum yer santralin üstü ( Uzak muhabbeti yok) arada 7 mbps kayıp akk geçtiğimde bana 3 mbps hizmet veriyorlar ( Gerçi Oda ölçümlerde 2 Mbps geliyor ) . Nasıl bir kupmasın içerisindeyim ben arkadaş. Neyse şeyini fazla şey yapmamak lazım . Koca bakan diyorsa hikmetinden sual olmaz.

4.5 g nerde ya ben. Ben simkartı 4.5g li olanla degistirdim hala yok 3g devam bune hani geçtiydik.LTE de açık hala 3g çekiyo

Arkadaş internet yüzünden ülke değiştirecem.

Ay sonuna kada 360 p flimi takıla takıla izlemek nedir ya.

çok fazla şey yapmamak lazım 360 p iyidir :D

an itibari ile 4,5 g yi reklamlardaki gibi sananlar

12417727_184421535277159_5874834142168015156_n.jpg

Tam oturması biraz zaman alacaktır, bir kaç güne herhalde (veyahutta inşallah) 4.5G göreceğimizi umuyorum. :D

Ankara'nın göbeğinde 4.5G bu durumda, biraz hızlanma varda nerde o reklamlardaki şişirme rakamlar? Yanından bile geçmiyor... (Ha bu arada önceden şebeke full çekerdi şimdi 2 dişe düştü)

7gQ9n5.png

Öğlen 40+ Mbps download oluyordu şimdi bakıyorum 10'larda geziniyor.

Geri