• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Baktım ki erdo bırakmış

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan MrCaner
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

MrCaner

Banlanmış Üye
Aktiflik
K.Tarihi
26 Ara 2011
Puanı
171
bende dedimki kendi kendime çal keke çal.

neyse bugün bizim bölümde bi arkadaş vardı konuşuyorduk öyle sonra dediki ulan diğer bölümlere çıtır kızlar geliyor bize hep mature nedir lan bu bizdeki şans sonra ben gül gül öldüm baktım fabrikada silkroadcı bi arkadaş varmış beni resledi hemen gittim molada biraz oturdum hpyi doldurdum neyse ben yatıyom hadi bb.

Yalan çal demedi.

Dikkatli okuduktan sonra edit: Kendi kendine demiş.

ciddi olunca gözlerin bozulmuş gel bırak bu işleri erdo :D bak senin tariflerin hiç bir yerde yok ben verirsem millet zehirlenir :D

Bıraktım işte o işleri.Yok bee tariflere devam aklıma yapacak enteresan birşey gelmiyor şuan var ama ne bileyim böyle çok güzel birşey yapıcam sonra atıcam.

ulan o değilde yaptığım bu espiridenmidir nedir arkadaş karanlıkta oyun oynuyordum bi baktım kolumda bişey yürüyo hani oyunda olduğumdan dalmışım sinektir diye kolumu sallıyorum ulan düşmüyor gözümü bi çevirdim allah diye bi uçtum uçan sabriden daha fena uçtum :D tarantula gibi bişeydi la allahım bidaha yapmıcam söz lütfen gönderme böyle böcekleri :(

Geri