• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Bana biraz öneri verin

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan Screwy
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

Screwy

Aileden
Aktiflik
K.Tarihi
2 Eki 2011
Puanı
175
Merhaba herkese

Burası benim uzun zaman boyunca hep aile yuvam gibi olmuştur. Son zamanlarda, son bir kaç ayda bu tür konular yeterince fazla oldu farkındayım hatta bu konuyu açmadan önce çok düşündüm ama artık birilerinden akıl almam lazım, yönlendirilmeye ihtiyacım var ve tercihim sizler oldunuz... Lütfen kimse konu altında makara yorum atmasın gerçekten düzgün bir şekilde akıl vericek kişilere ihtiyacım var.

Şimdi durum şu;

Ben şimdiye kadar çıktığım yada sevgili olduğum kızlara ne bağlandım, nede aşık oldum. Fakat temmuz ayında çalıştığım işyerinde bir kız işe başladı. Kız hafif balık etli tip olarak bakıldığında pek güzel denemeyecek gibi bir kız. Fakat ben kızdan nedense etkilendim. Bir kaç muhabbet ettikten sonra teklif ettim. 25 temmuzda çıkmaya başladık. Her şey gayet güzeldi, dolu dolu 1 ay geçirdim. Sonra 2 hafta önce cumartesi günü kızla buluştuk felan akşam oldu, ertesi gün pazar günü kız sinirli ters bir tavırla uyandı, gün boyu konuşmadı benimle sonra bu olay o hafta perşembe gününe kadar devam etti. Tabi ben bu günler boyunca hep ısrar ettim neyi olduğunu bu söylemedi. İşyerinde bile morali bozuk geziyordu. Perşembe günü akşam ayrılmak istediğini söyledi. Tabi o an benim dünyam yıkıldı. Hayatımda ilk defa bu kadar aşık olmuştum ve sevmiştim çünkü. Yani hayatımda bir ilki yaşadım. Bu yüzden çok kıskançtım ama bu sorun olsa öncesinde söylerdi. Neyse biz bundan ayrıldık ben tabi darmadağın durumdayım 2 haftadır. Kızla bugün biraz sohbet ettik bana kimseyi kolay kolay sevemediğini her şeyden çok çabuk sıkıldığını bu yüzden yalnız kalmayı tercih ettiğini söyledi. Her neyse sonuç olarak ben ortada kaldım g.t gibi ve gerçekten kötü durumdayım. Ne yemek yiyorum ne adam gibi gülümsüyebiliyorum. Kız sürekli işterinde yani günde en az 5-10 defa rahat görüyorum ve yakınımda oluyor. Bu yüzden sürekli bu haldeyim. Bana akıl verin ben bu şekilde bu kıza karşı hissettiklerimi nasıl bitirebilirim?

Yani ona karşı nasıl bende onun gibi boş birisi olabilirim?

Bana onun kötü huylarını düşün gibi şeyler demeyin denedim olmuyor, kızın tek kötü huyu sigara kullanması onu bende yapıyorum..

Lütfen yardımcı olun. İlk defa böyle bişi yaşıyorum ve durum gerçekten ciddi. :/

Böyle heves uğruna teklifi kabul edip de sonra sıkıldım diyen kızlar yok mu atacaksın köprüden aşağı olacak bitecek.

Kızı unutmak istiyorsan işten ayrılabilsin yada müdürün patronun vs. başka yerde yada farklı zamanda çalışmak istediğini söyleyebilirsin her gün görüyorsan kızı zor unutursun.

Kavga etmesek. :)

Bölüm değiştirme işi zor hocam onu denedim. :/

Öyle hissetmendeki en büyük etken kesinlikle aynı yerde çalışmanızdır kafanda bitti desende gördüğünde kötü hissedersin. Sana işten ayrılda demek istemiyorum ama görmek seni kötü yapar. Başkasını bulayım unutayım deme hem bulduğun kişi yara bandı durumuna düşer hemde eskiyi yenide aramak gibi bir hataya düşersin kesinlikle.
Kızlardaki bu huy genel birşey İzmirli bir erkek olarak söylersem burda erkekten çok kızlarla muhattap olduğum için konuşmaya başlarsın ve etkilensede etkilenmesede herşeyi deneme ve tatma gibi bir psikolojileri var bunu önleyemiyosun ne yazıkki , kötü şeyler yerine geçirdiğin 1 ayı düşün ve belki bundan sonra o güzel 1 ayı başka biriyle yıllarca yaşıyabilceğini düşün belki bir çıkar yol ne diyim öneride bulunmak zor doğrusu.

Öyle hissetmendeki en büyük etken kesinlikle aynı yerde çalışmanızdır kafanda bitti desende gördüğünde kötü hissedersin. Sana işten ayrılda demek istemiyorum ama görmek seni kötü yapar. Başkasını bulayım unutayım deme hem bulduğun kişi yara bandı durumuna düşer hemde eskiyi yenide aramak gibi bir hataya düşersin kesinlikle.
Kızlardaki bu huy genel birşey İzmirli bir erkek olarak söylersem burda erkekten çok kızlarla muhattap olduğum için konuşmaya başlarsın ve etkilensede etkilenmesede herşeyi deneme ve tatma gibi bir psikolojileri var bunu önleyemiyosun ne yazıkki , kötü şeyler yerine geçirdiğin 1 ayı düşün ve belki bundan sonra o güzel 1 ayı başka biriyle yıllarca yaşıyabilceğini düşün belki bir çıkar yol ne diyim öneride bulunmak zor doğrusu.

Doğrus diyosun hocam. İşten çıkamam taksitlerim var.

bunu en sağlam şekilde başkasıyla konuşarak unutursun mutlaka normal arkadaşların vardır onlarla akşamları dışarı falan çık kafa dağıt sonra olayı anlatırsın seni en iyi onlar yönlendirir

Sen diğerleri gibi hayata boş bakan birisi olamazsın. Fazla yoruma gerek yok. Kız seni bırakmış; he de geç. Kıza karşı onun için üzüldüğünü belli etme.. Sonuç olarak aynı iş yerinde çalışıyorsunuz.
Resul'üm adına üzüldüm. Seni kardeşim gibi sever sayarım bilirsin. Sıkıntın olursa çekinme ara. Numaram yoksa pm olarak atabilirim. Hayat sana hep güzel davransın güzel kardeşim benim. Allah'a emanet. :)

Sen diğerleri gibi hayata boş bakan birisi olamazsın. Fazla yoruma gerek yok. Kız seni bırakmış; he de geç. Kıza karşı onun için üzüldüğünü belli etme.. Sonuç olarak aynı iş yerinde çalışıyorsunuz.
Resul'üm adına üzüldüm. Seni kardeşim gibi sever sayarım bilirsin. Sıkıntın olursa çekinme ara. Numaram yoksa pm olarak atabilirim. Hayat sana hep güzel davransın güzel kardeşim benim. Allah'a emanet. :)

Eyvallah kardeşim sende benim için kardeşim gibisin. Pm at bakalım numaranı bir ara dertleşelim. :)

Konuya girdiğim iyi oldu biara seni gizliden arıcam yine sadashfhafhajf :D :D :D

bende sana yakın bı durumdayım kardeşim aynı sınıftayız 3 sendır onu sevdiğimi söyleyemedım çünki o kendını belli ettı sırf gıtmesın dıye söyleyemıyorum dilime gelıyo olmuyo arkadaş gibi konuşuruyorum yapıcak bişeyim yok unutman zor kardeş ordan ayrılamıyorsan bence arkadaş gibi yaklaş konuşmaya çaliş çünki öyle yaşaması zor mutlu olması mutlu gorunmesı zor Kolay gelsın kardeşim

Merhaba herkese

Burası benim uzun zaman boyunca hep aile yuvam gibi olmuştur. Son zamanlarda, son bir kaç ayda bu tür konular yeterince fazla oldu farkındayım hatta bu konuyu açmadan önce çok düşündüm ama artık birilerinden akıl almam lazım, yönlendirilmeye ihtiyacım var ve tercihim sizler oldunuz... Lütfen kimse konu altında makara yorum atmasın gerçekten düzgün bir şekilde akıl vericek kişilere ihtiyacım var.

Şimdi durum şu;

Ben şimdiye kadar çıktığım yada sevgili olduğum kızlara ne bağlandım, nede aşık oldum. Fakat temmuz ayında çalıştığım işyerinde bir kız işe başladı. Kız hafif balık etli tip olarak bakıldığında pek güzel denemeyecek gibi bir kız. Fakat ben kızdan nedense etkilendim. Bir kaç muhabbet ettikten sonra teklif ettim. 25 temmuzda çıkmaya başladık. Her şey gayet güzeldi, dolu dolu 1 ay geçirdim. Sonra 2 hafta önce cumartesi günü kızla buluştuk felan akşam oldu, ertesi gün pazar günü kız sinirli ters bir tavırla uyandı, gün boyu konuşmadı benimle sonra bu olay o hafta perşembe gününe kadar devam etti. Tabi ben bu günler boyunca hep ısrar ettim neyi olduğunu bu söylemedi. İşyerinde bile morali bozuk geziyordu. Perşembe günü akşam ayrılmak istediğini söyledi. Tabi o an benim dünyam yıkıldı. Hayatımda ilk defa bu kadar aşık olmuştum ve sevmiştim çünkü. Yani hayatımda bir ilki yaşadım. Bu yüzden çok kıskançtım ama bu sorun olsa öncesinde söylerdi. Neyse biz bundan ayrıldık ben tabi darmadağın durumdayım 2 haftadır. Kızla bugün biraz sohbet ettik bana kimseyi kolay kolay sevemediğini her şeyden çok çabuk sıkıldığını bu yüzden yalnız kalmayı tercih ettiğini söyledi. Her neyse sonuç olarak ben ortada kaldım g.t gibi ve gerçekten kötü durumdayım. Ne yemek yiyorum ne adam gibi gülümsüyebiliyorum. Kız sürekli işterinde yani günde en az 5-10 defa rahat görüyorum ve yakınımda oluyor. Bu yüzden sürekli bu haldeyim. Bana akıl verin ben bu şekilde bu kıza karşı hissettiklerimi nasıl bitirebilirim?

Bana onun kötü huylarını düşün gibi şeyler demeyin denedim olmuyor, kızın tek kötü huyu sigara kullanması onu bende yapıyorum..

Lütfen yardımcı olun. İlk defa böyle bişi yaşıyorum ve durum gerçekten ciddi. :/
Oncelikle biraz uzun olacak. Ama yazacaklarimi iyi oku. Aynilarini ben cok yasadim cunku.

Oncelikle, bu zamana kadar birlikte oldugum tum kizlarda ayni seyi gordum ben. Bir kere, anlik seylere cok cabuk kapiliyorlar ve sonrasinda pisman mi oluyorlar ne oluyorlar bilmiyorum, bitirmek istiyorlar. Yalniz bunu dogrudan degil, dolayli yoldan yapiyorlar. Tavira giriyorlar, derbeder takiliyorlar ve soguk davraniyorlar. Senaryo hep ayni. Ya ailesinden birine bir sey olmustur, ya da ailesi ogrenmistir, ya da baska seyler. Sonuc olarak, surekli bir seyi bahane ediyorlar. Kendi iclerindeki dogrulari kabul etmiyorlar, inanmak istedikleri gibi davraniyorlar. Karsilarindaki insanin duygularini, hissettiklerini rahatca hice sayabiliyorlar. Ama bir dusun. Sen onu sevdigini soyluyorsun. Sevmek kolay degildir. Seviyorum diyorsan gercekten seviyorsundur. Peki, sen onu severken, farkli duygular beslerken o neden sana rahatca boyle davranabiliyor? Cevap basit. Kadinlar, sadece birlikte olmak istedikleri adamla birlikte olurlar. İcini rahat tut. Sen onu degil, o seni kaybetti. Gercekten seveni kaybetti. Peki, seni sevmeyen, senden ayrilmayi goze alan biri icin daha ne kadar uzulmeye devam edeceksin? Cevrendeki olaylari gormezden geleceksin? Sen, gercekten bunu hakediyor muydun? Bunlari dusun. İyi dusun ama. Bunun cevabini en iyi sen bulabilirsin. Dusuncelerini sadece sen degistirebilirsin. Bir baskasi degil. Bir baskasi, sadece dusunmende sana yon verir. Tipki, suan benim yaptigim gibi.

Son düzenleme:
Merhaba herkese

Şimdi durum şu;

Gözden uzak gönülden ırak...

Her şeyden çabuk sıkılması kötü bi huy değil mi ? şuan ona hissettiklerinden dolayı görmek istemediğin şeyler var zamanla bunları fark edeceksin ve fark ettiğin anda ona karşı boş olmak için ilk adımları atmış olacaksın.

Canım cicim aylarında olduğun için kendini nasıl kaptırdığını az çok tahmin edebiliyorum. @Terk-i Diyar abimin başını az ağrıtmadım kendisi de hatırlayacaktır.

Benim sana verebileceğim tavsiye ondan uzak olman yönünde olacaktır.Sen inanıyor musun her gün defalarca kez gördüğün halde onu unuta bileceğine yokluğuna alışa bileceğine başkasını sevebileceğine ?

Ayrıca konuşabileceğin kişiler varsa konuş içini dök gerekirse ağla tutma kendini hiç birini yapamıyorsan bile düşüncelerini yazıya dök bir süre sonra yazacak,yapacak,söyleyecek bir şeyin kalmıyor boş kutuya dönüyorsun bir şey hissetmiyorsun sanki en azından bende öyle olmuştu.

Ha şunu da unutma hayatına girecek seni ondan daha mutlu edebilecek kişiler var.Bu başka deme hatasına sakın düşme başkasını böyle sevemem deme zaten 1 aylık bi ilişki daha iyisi mutlaka olacaktır yaşadığım için diyorum."İlk aşk" dediğim kişiden de ayrıldım ondan sonra aynı şeyleri hissettiğim kızdan da ama biliyorum başkaları daima olacak.

Bende senin gibiydim hiç bir zaman çıktıgım kızlara aşık olamıyordum. Sadece kız güzel olunca hoşlandıgım için çıkıyordum. İşte sonra bir kız geldi konuşmaya başladık falan ben bir kızla konusurken hayatımda bu kadar mutlu olamıyordum. Kızı hiç görmeden aşık oldum. Sonra çıktık falan işte hayatımda ilk defa aşık olmuştum çok seviyordum ve bu yüzdende cok sıkıyordum onu. Ve kızı gerçekten çok iyi anlıyordum çünkü ikimizde ikizler burcuyduk herşeyin azından zevk alıyoruz fazlası olunca sıkılıyoruz. Sürekli kavga ediyorduk biz farklı sebeplerden falan. Sonra ayrıldım ben bundan ama hala çok seviyordum. Ertesi hafta pişman olup mesaj attım, bana dedi '' Konuştugum yeni birisi var bir daha mesaj atarsan engel atarım'' Bende sinirlendim ne halin varsa gör falan dedim buna bi güzel sövdüm içimde ne sevgi kalmıştı ne başka bişey yapı olarak egoist, otoriter bir insanım beni kimse ezemez :D buna 20 satır civarı küfür yazdım o gün bugün kızın yüzünü bile görmedim aşk acısıda çekmedim çok sevdigim halde çünkü beni bırakıp başkasına gitmişti o onu düşünerek geçiricegim gecelere değmezdi.

Geri