• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Banka Hesabı

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan Prograf
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

Prograf

Aileden
Aktiflik
K.Tarihi
2 Haz 2010
Puanı
59
Arkadaşlar para biriktirmek için ve birilerinin para yatırması için bir banka hesabı açmak istiyorum.Vadeli vadesiz gibi şeyler var gördüğüm kadarıyla hiçbir şey anlamadım.Benim tek istediğim bir hesapta para biriktirmek.Ne artsın ne azalsın sadece ihtiyacım olduğunda o parayı kullanabileyim yada birisi para yatıracağı zaman hesabı gönderebileyim.Öneriniz nedir?

Herhangi bir bankadan Vadesiz hesap açmalısın.

Vadeli hesap: Hesabına belli bir ücret yatırıyorsun o ücrete belli dönemlerde faiz geliyor
vadesiz hesap: Hesabına para yatırıp çekebiliyorsun başkalarıda yatırabiliyor. Bazı dönemlerde çoğu hesap işletim ücreti adı altında tl kesiyor

Geri