• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Banka Hesabı

Nectix1337

Daimi Üye
Aktiflik
K.Tarihi
20 Nis 2009
Puanı
11
Yarın Ziraat den vadesiz hesap açacağım,Kimlik dışında istenen belge var mı? Hemen açıp kullanabilir miyim?

Daha sonra bu hesabı vadeliye çevirme şansım var mı?

Hesap İşletim Ücreti adı altında yapılan soygunlar yok, eft havale ücreti yok her bankaya ücretsiz gönderebiliyorsun, aylık ufak tefek kampanyalı oluyor. Kredi çekerken dosya masrafı vs. yok. Diğer bankalara göre kesinlikle 10 adım öndeler.

kovalarsan şikayet vs edersen diğer bankalarda da hesap işletim ücreti zımbırtısı yok ama kovalarsan peşinde durursan :)

bu arada enpara da kart varmı? yoksa herşey internet üzerinden mi?

- - - Güncellendi - - -

edit kart varmış

kovalarsan şikayet vs edersen diğer bankalarda da hesap işletim ücreti zımbırtısı yok ama kovalarsan peşinde durursan :)

- - - Güncellendi - - -

edit kart varmış

Müdür kovalamak ne kelime tüketici hakem heyetine şikayet ettim halkbankası adlı hırsız kurumu. Hakem heyeti bankayı haklı buldu yasallaşmış 2014 ağustosta galiba. Kesinlikle geri vermiyorlar. Maaş hesabı falan varsa geri vites yaparlar ama normal hesapta asla vermezler. enpara'nın kartı var.

Vadesiz hesabı vadeliye çevirebiliyor muyuz? Yoksa yeniden hesap mı açmamız gerek vadeli olarak

Enparada internet bankacılığından vadeli hesap oluşturabiliyosun 2 tane hesabın olmuş oluyor bunun dışında altın hesabı vs. de açabiliyorsun fakat ziraatte nasıl bilmiyorum.

Enparada internet bankacılığından vadeli hesap oluşturabiliyosun 2 tane hesabın olmuş oluyor bunun dışında altın hesabı vs. de açabiliyorsun fakat ziraatte nasıl bilmiyorum.

Nasıl oluşturacağım yardımcı olabilirmisin buradan veya özelden
Ya da direk finansbank şubesine gidip de bu enpara hesabı açabilir miyim?

Son düzenleme:
bu yorumu yaptıktan sonra dedim bi başvurayım cuma aradılar nasılsınız iyimisiniz en paradan aradık vs dediler bugün müsait değilim dedim cumartesi aradılar adresi vs verdim 4.04 de yani bugün kartımı teslim aldım cidden çok iyi gibi görünüyor inşallah sonuda böyle olur :) tavsiye ederim herkese

- - - Güncellendi - - -

edit kart varmış

bu yorumu yaptıktan sonra dedim bi başvurayım cuma aradılar nasılsınız iyimisiniz en paradan aradık vs dediler bugün müsait değilim dedim cumartesi aradılar adresi vs verdim 4.04 de yani bugün kartımı teslim aldım cidden çok iyi gibi görünüyor inşallah sonuda böyle olur :) tavsiye ederim herkese

Karti hemen mi veriyorlar? Normalde diger bankalar 1 hafta icinde gonderiyorlar bide vadeli hesap mi actin

Aç bir enpara hiç uğraşma. Arıyorsun evine gelip sözleşmeleri imzalatıyorlar. Kartını da o gün yanlarında getiriyorlar iş bitince aktive edip veriyorlar.

Hiçbir şeye 5 kuruş ödemiyorsun ve banka derdi falan da yok. Ben alalı 2 yıl oldu her haltı yedim internetten daha bir kere telefon bile açmadım. Vadesiz hesaptaki parayı istediğim zaman kısa vadeye de koyuyorum ayda 5-10 bir şeyler getirse de hiç yoktan iyidir :D

SM-N9005 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Geri