• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Banka Hesap Kartı

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan Torento
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

Torento

Daimi Üye
Aktiflik
K.Tarihi
29 May 2013
Puanı
0
Arkadaşlar Paypal hesabıma para yatıcakta yanı daha paypal hesabınıda kurucam bu parayı elıme almam ıcın Hesap Kartı oolması lazımmış?
1Hangi bankadan Hesap Kartı çıkartmalıyım sizce
2yıllık kesintileri varmı?
3 bu sayede paypalıma yatan parayı hesap kartıma aktarabilirim değilmi?

Bildiğim kadarıyla bütün Bankaların Bankkartları kesinti yapıyor bazıları 3 aylık kesinti yapıyorken bazıları yıllık kesinti yapıyor. Kesinti hesap işletim ücreti olarak kesiliyor. Ziraat bankası şubelerine rahatlıkla ulaşabildiğin için Ziraati öneririm. 3 Ayda bir 20 TL kesinti yapıyor. O kesintinin olmasını istemiyorsan otomatik ödeme talimatı verdirmen gerekiyor. Detaylar için bankaya gidip sorabilirsin. Bankkart çıkarttığın takdirde paypaldaki paranı bankkartına gönderebilirsin. Bunun için önce bankkartını çıkarman ardından paypala tanıttırman gerekiyor. Paypaldaki Soyadı ile parayı aktaracağın hesabın soyadı aynı olmalıdır bunuda hatırlatayım. Paypaldan bankkartına para 3-5 gün arasında ulaşır. Hafta sonu günlerine denk gelmezse 3 gün içinde eline varıyor. Hafta sonu araya girdiğinde 4 veya 5 güne çıkıyor paranın sana ulaşması. Herşeyi anlattım sanırım :)

Son düzenleme:
Allah razı olsun ama :D 3aylık veya yıllık kesinti yapmayan banka yokmu :D

Bildiğim kadarıyla yok tabi bende tüm bankaları takip etmiyorum olabilirde.

bu konular çok açılmaya başlandı yakında detaylı anlatım yapayımda aklınızdaki zorulara çözüm bulem :D

Ümit abi mydi biri kuveyt turk para kesmıyor yıllık dıyordu :D

Ziraat bankasından açtır otomatik fatura ödeme talimatı verirsen 3 ayda bir parada keskez.

Geri