• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Banka kartı bilgilerimi kullanarak bişey yapabilirler mi ?

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan Bolcetik
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

Bolcetik

Daimi Üye
Aktiflik
K.Tarihi
25 Tem 2009
Puanı
13
Herhangi biri banka kartımın üzerindeki rakamları bilse bişey yapabilir mi ? Enpara.com un hesabını kullanıyorum . İnternetten alışveriş yaparken bazı sitelerde kart bilgilerimi giriyorum . Web şubesine girişte de alışverişte de cep telefonuma onay şifresi geliyor . Cep telefonum , web şifrem veya atm şifrem elinde olmadan bir şey yapamazlar değil mi ?

Son düzenleme:
Çoğu bankanın alt yapısı sağlam , hem hesaba girerken hemde en son onay verirken tek kullanımlık şifre istiyor birşey olcagını zannetmiyorum ama genede önlem almakta fayda var. :)

kart numarasını girmen zararlı değil adamlarda tüm bilgileri dahi olsa senden habersiz çekseler bile bunun önüne geçebiliyor bankalar çünkü mesele banka ve para olunca ilgili birimleri kandırmak baya zordur.. ben şahsen herşeyi kartla internetten alıyorum

internet üzerinden alışveriş yapıcaksan mutlaka 3d secure kullanan sitelerden yap alışverişi onun haricindekilere güven olmaz.

Bende çoğu şeyi kredi kartıyla alıyorum bu alışveriş siteleri nasıl ayakta tabi her yerede bilgi vermemek lazım :D

Kolay kolay olmaz bir cok islemde dogum yeri,dogum yili gun,ay,yil seklinde veya anne kizlik soyadinin belirli harflerini sorarak islem yapiyorlar.

Sen sifreni tazele gerisi kolay.

Bankacı bi arkadaşa sordum telefonuna şifre gelerek alışveriş onayı yapıyorsa hiç bir sıkıntı olmaz dedi . Rahatladım bende :)

enpara.com da sıkıntı olmaz. çünkü zaten giriş yaparken tek kullanımlık şifre veriyorlar ve bu şifrenin geldiği numarayı değiştirmek de hiç kolay değil. Ayrıca için rahat olabilir, yakın arkadaşımın bu sitede +30 milyar parası var ve rahat rahat alısveriş yapıyor.

Enpara'ya başvurdum, evime mi geliyorlar form doldurtmak için? :D

Enpara'ya başvurdum, evime mi geliyorlar form doldurtmak için? :D
Geleceği gün okuldayken beni aradı bi beyefendi . Şehir dışında okuyorum ben 2 saate evde olurum dedim . Tamam oraya geliyim dedi . Yolda olacağım dedim . Akşama doğru belirttiğim saatte parlak , takım elbiseli , yakışıklı bi eleman geldi elinde çantasıyla . Oturduk sohbet ettik form dolurduk gitti :D . Kadın geldiği de oluyormuş ama bana denk gelmedi :D

Geri