• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Banka Kartı

Absolution

Banlanmış Üye
Aktiflik
K.Tarihi
2 Ağu 2013
Puanı
51
Banka kartı açtırıcam fakat hangisini açmalıyım hiç bir fikrim yok.Mesela şuanda Garanti'nin Banka kartını kullanıyorum ve 3 ayda 1 60 TL para kesiyor.Yardımcı olabilirmisiniz ?

Her bankada hesap kesim ucreti mevcuttur. Garanti isbankasi vakifbank ziraat akbank buralardan kart cikarabilirsin ayrica sanirim isbankasinin veya ziraatin bir bankamatik kartiyla tum bankalardan para cekebiliyorsun onuda arastir.

Her bankada hesap kesim ucreti mevcuttur. Garanti isbankasi vakifbank ziraat akbank buralardan kart cikarabilirsin ayrica sanirim isbankasinin veya ziraatin bir bankamatik kartiyla tum bankalardan para cekebiliyorsun onuda arastir.

Arkadaşım söylemişti galiba Ziraat para kesmiyor diye.

Bütün bankamatik kartları ile bütün bankamatiklerden para çekilebiliyor, tek bir bankaya özgü birşey değil bu. Ama sorun şu ki farklı bir bankanın kartı ile farklı bir bankamatikten para çekerseniz 5 TL kadar işlem masrafı alıyor. Bunun dışında bir sorun yok.

Arkadaşım söylemişti galiba Ziraat para kesmiyor diye.

Yanlış. Bütün bankalar hesap işletim aidatı altında 6 ayda bir 50 veya 60 TL para kesmektedir. Yukarda arkadaş 3 ay demiş ama yanlışı var. 6 Ayda bir kesinti yapılır. Eğer hesaba 2 adet fatura tanımlanırsa ve otomatik ödeme emri verilirse o zaman hesap işletim ücreti kesilmez.

garantide 25 yaşına kadar çekmiyor.

Bu doğru olabilir, emin değilim müşteri hizmetlerini arayıp sormak gerekir.

Bütün bankamatik kartları ile bütün bankamatiklerden para çekilebiliyor, tek bir bankaya özgü birşey değil bu. Ama sorun şu ki farklı bir bankanın kartı ile farklı bir bankamatikten para çekerseniz 5 TL kadar işlem masrafı alıyor. Bunun dışında bir sorun yok.

Yanlış. Bütün bankalar hesap işletim aidatı altında 6 ayda bir 50 veya 60 TL para kesmektedir. Yukarda arkadaş 3 ay demiş ama yanlışı var. 6 Ayda bir kesinti yapılır. Eğer hesaba 2 adet fatura tanımlanırsa ve otomatik ödeme emri verilirse o zaman hesap işletim ücreti kesilmez.

Bu doğru olabilir, emin değilim müşteri hizmetlerini arayıp sormak gerekir.

Ümit abi her banka, para konusunda seni goruyorum bi düzine sey yaziyorsun, baya bilgi toplamissin :D Yoksa yakinda bu kulvara da mi giricen? Yakinda MaxiBank mi gorucez? :D :D

Eee yıllardır bankalarla iş yapıyorum ister istemez çoğu şeyi öğrendim zaman içerisinde.

üni öğrencisiysen tam olarak bilmemekle beraber ücret almıyor sanırım

üni öğrencisiysen tam olarak bilmemekle beraber ücret almıyor sanırım

Üniversite öğrencisiyim ve Ziraat Bankası bize özel kart çıkartmış para kesilmiyormuş sanırım.

Birde ben paypal hesabı açıcam.Acaba bunla açıp daha sonra bu kartıma para havale edebilirmiyim ? Ümit Abi yardım :)

Üniversite öğrencisiyim ve Ziraat Bankası bize özel kart çıkartmış para kesilmiyormuş sanırım.

Birde ben paypal hesabı açıcam.Acaba bunla açıp daha sonra bu kartıma para havale edebilirmiyim ? Ümit Abi yardım :)
bende üni öğrencisiyim geçen sene zorla verildi vakıf bank kartı ve yıllık kullanım ücreti yok dendi bu 2inci senesi daha ücret kestiklerini görmedim onun için dedim :D

Öğrenci belgen(Halen öğrenciysen) varsa yada bir şirkete mensupsan para kesemiyorlar. (Kestirtmiyorlar) keserlerse paranı geri alabiliyosun.
Fakat bunların dışında sana önereceğim banka yok. Bütün bankalar kalleşlik yapıyor.

Geri