• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Banka kartıyla internetten alışveriş yapanlar bi sorum olacak

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan Gravity
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

Gravity

Yönetici
Aktiflik
K.Tarihi
14 Nis 2009
Puanı
715
Anlasmali ve guvenlikli sitelerde bunlar olmaz bunlara facebook, sahibinden vb siteleride ekleyebiliriz..

Onay kodunu gönderen banka degil sistem, bu yuzden mail order i ya hep kapali tutup islem yapicagin zaman actiricaksin yada cok mumkun degil.

Anlasmali ve guvenlikli sitelerde bunlar olmaz bunlara facebook, sahibinden vb siteleride ekleyebiliriz..

Onay kodunu gönderen banka degil sistem, bu yuzden mail order i ya hep kapali tutup islem yapicagin zaman actiricaksin yada cok mumkun degil.

anladım teşekkürler . ozaman kart bilgilerimi her önüme gelen sitede girmeyeyim ne olur ne olmaz :D .

Ben internetten çok alışveriş yapıyorum kredi kartıyla limiti de yaklaşık 13000 Lira kartın Pc kasasını monitörünü vs. herşeyini tek tek başka sitelerden topladım bazı siteler onay kodu göndermiyor dediğiniz gibi o yüzden alışveriş yapmadan güvenirliğini araştırmak lazım . Steam ve Origin türkiyedeki güveniliriz diyen sitelerden çok daha güvenli içiniz rahat olsun 2 steam 2 origin hesabım var bir sürü alışveriş yaptım sorun çıkmadı .

Ben internetten çok alışveriş yapıyorum kredi kartıyla limiti de yaklaşık 13000 Lira kartın Pc kasasını monitörünü vs. herşeyini tek tek başka sitelerden topladım bazı siteler onay kodu göndermiyor dediğiniz gibi o yüzden alışveriş yapmadan güvenirliğini araştırmak lazım . Steam ve Origin türkiyedeki güveniliriz diyen sitelerden çok daha güvenli içiniz rahat olsun 2 steam 2 origin hesabım var bir sürü alışveriş yaptım sorun çıkmadı .
yok steamın güvenilirliğini sorgulamıyorum tabikide benim demek istediğim şey bilinmeyen bi sitede kart bilgilerimi giripte onların benim kart bilgilerimi originde steamde felan kullanmaları .

Az önce telefonuma bi mesaj geldi ve birileri kart bilgilerimi başka sitelerde kullanmaya çalışıyormuş . Ne olduğu belirsiz sitelerde kart bilgilerimi girmeyecem artık . İptal ettirdim kartı ve yenisi gelecek . Allahtan 3d secure olmayan sitelerde alışveriş yapılamıyor , yoksa parayı çekiyolardı :D

Geri