• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Bankada Donma Sorununa Kökten Çözüm

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan Enderby
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Enderby

Daimi Üye
Aktiflik
K.Tarihi
21 Nis 2009
Puanı
0
Bankada Donma Sorununa Kökten Çözüm [Gif]

Evet arkadaşlar herkesin bildiği gibi sroking bankada donuyor.Bunun olmaması için itemlerinizi satıyordunuz artık gerek yok.Çözümü bulundu.

Çözüm;
İlk önce Launcher'dan dili English[US] olarak ayarlıyoruz.

adsz1f.png

Ve ardından starta basın oyuna giriyoruz.

url%5D

spacer.gif

Konu tamamen bana aittir.

Ben oyle yaptım denedım evet ıtemı bankaya atıyor ve donmuyor ama bankayı kapatınca oldugu yerde duruyor hareket etmıyor. Bu neden oluyor acaba bılen var mı? :S

Ben oyle yaptım denedım evet ıtemı bankaya atıyor ve donmuyor ama bankayı kapatınca oldugu yerde duruyor hareket etmıyor. Bu neden oluyor acaba bılen var mı? :S

Bir an takılmış olabilir yada çantayı diziyordur, komut algılamamıştır bidaha yapmaz onu :'(

oncelıkle konuyu açan arkadasa tesekkur edrım konu guzl fakat bn bunların hepsını yaptm bankaya bıse koymuor neden

şu anda sroking ingilizce ayrıca launcherdede ayarlı olan dil ingilizce ama kasaya hala item koyulamıyor neden acaba:S

benim çar çatır çatır yapıyo ayarlarıu şii yaomak lazım

ben ındırdıgımden berı hic ayar yapmadım bankaya gıdıyor turkcede :D Niye acaba :D

ayıpdır sorması neden ingilizce ¿? türk ce yapsak olmasmı + arada afk oluyorum bankaya koyma calısıor ve banka full oldu ıcın koyamıo orada beklior bottan anlamadım içinde yapamıorum afk olmama calısıorum yada bankayı boşaltmak zorunda kalıyorum :):)

ayıpdır sorması neden ingilizce ¿? türk ce yapsak olmasmı + arada afk oluyorum bankaya koyma calısıor ve banka full oldu ıcın koyamıo orada beklior bottan anlamadım içinde yapamıorum afk olmama calısıorum yada bankayı boşaltmak zorunda kalıyorum :):)

sorunun mantıklı bi cevabı yok bu soruyu bana değil srokinge sor

peki orda server bölümü var server bölümünü ne yapıcaz?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri