• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Bankamatik Kartı ile Paypal Hesab açma

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan Conner
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

Conner

Üye
Aktiflik
K.Tarihi
29 Ağu 2010
Puanı
1
Beyler bende DenizBank bankamatik kartı var ben bununla paypal dan hesab açıp internet alışveriş yapabilirmiyim? Yoksa sadece kredi kartlarınımı kabul ediyor?

Bankamatik kartlarıyla paypal hesabını onaylatamazsın ama kolay 2 yolu var ;
- PTT şubesi ya da Migrosa gidip 5 tl'ye '' İninal Kart '' alabilirsin , bu kartla onaylatırsın paypal hesabını.
- İnternetten '' Pybybe '' kartı sipariş edip bununlada onaylatabilirsin ama bunu denemedim.
Sonra bu kartların içine aynı kontör gibi bakiye yükleyerek internette dilediğince harcayabilirsin.

- PTT şubesi ya da Migrosa gidip 5 tl'ye '' İninal Kart '' alabilirsin , bu kartla onaylatırsın paypal hesabını.
- İnternetten '' Pybybe '' kartı sipariş edip bununlada onaylatabilirsin ama bunu denemedim.
Sonra bu kartların içine aynı kontör gibi bakiye yükleyerek internette dilediğince harcayabilirsin.

şunuda eklemek gerekir sanırım;

ininal karta para yüklediğinde geri çekemiyorsun harcamak zorundasın. paybyme hakkında bu konuda bilgim yok

payby me bende var 1-1.5 ay önce aldığımda denedim olmadı şuan için fiktim yok
@3 paybyme de ininal gibi içine yüklediğini çekemiyorsun

Paypal dan yararlanmak için sadece bu 2 kartdan birimi gerekli? Bide bu kartlara nereden bakiye yükleniyor?

Moderatörün son düzenlenenleri:
en para başvurun ben aldım gerçekten hiç kesinti yok + paypalada gerek yok dilediğin gibi alışveriş yapabiliyorsun Zaten En para Paypal ile Anlaşması var bir dene ( enpara finansbank )

Ön ödemeli kart ile alışveriş yapamazsınız paypaldan ancak kredi kartı ile yapabilirsiniz paybyme ininal ve gpay kartlarının sistemleri aynıdır içine para yuklersınız ve içindeki bakiye ile ürün alabilirsiniz ve karta yatırdığınız bakiyeyi geri çekemezsiniz

Geri