• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

barkod sistemi

SagoKafKefMF

Aileden
Aktiflik
K.Tarihi
22 Nis 2009
Puanı
9
arkadaşlar ufak bir marketimiz var babam olmadığı zaman ben bakıyorum ama bu fiyatları aklımda tutmak zor oluyor acaba bir barkod cihazı alsam laptop a yazılım bulsam programa barkodları okutup fiyatları girsem her alış verişte barkodları okutarak toplam tutarı gösterecek bi çözüm bulabilirmiyim ? yani böyle bir yazılım varmı ? varsa paylaşırsanız çok sevinirim.

Barkod alacağına al eline kağıt kalem malların üzerine etiket yapıştır.Bizimde market var boş zamanlarımda etiketliyorum malları. ^^ Aklında tutması nasıl zor oluyor onuda anlamadım.Ben 4. günümde marketteki bütün malların fiyatlarını ezberledim. :)

Bizim marketimiz yok ama birçok ürünün fiyatı ezbere bilirim.Birkeresinde bakkala girdim bakkalcı adam bilmiyor fiyatı benim söylediğim bile oluyor yani :D

Barkod alacağına al eline kağıt kalem malların üzerine etiket yapıştır.Bizimde market var boş zamanlarımda etiketliyorum malları. ^^ Aklında tutması nasıl zor oluyor onuda anlamadım.Ben 4. günümde marketteki bütün malların fiyatlarını ezberledim. :)

ya bende ezberledim de barkod sistemiyle babam elindeki malın ne kadar kaldığını işte neyin ne zaman alındığını falan görmek istiyor fişte çıkarmak istiyorda baktım öyle toplam 5 bin lira gibi bi rakam bende dedim en azından fiş çıkarmasın ama diğerlerini yapsın laptop var bi adam gibi barkod makinası 250 lira gibi bi rakam yazılımıda internetten bulsak olay biticek.

ya bende ezberledim de barkod sistemiyle babam elindeki malın ne kadar kaldığını işte neyin ne zaman alındığını falan görmek istiyor fişte çıkarmak istiyorda baktım öyle toplam 5 bin lira gibi bi rakam bende dedim en azından fiş çıkarmasın ama diğerlerini yapsın laptop var bi adam gibi barkod makinası 250 lira gibi bi rakam yazılımıda internetten bulsak olay biticek.

Maliyeciler vızır vızır geziyor.Fiş çıkartmadan satış yapma kesmediğin her fiş başı 112 TL ceza.

Son düzenleme:
Biz yedek parça işi yapıyoruz 10 bin tane farklı parça var barkod sistemi iyidir alalım dedik nalet olsun o parçaları stoga girip barkod çıkarmak 3 haftamı aldı :D Ama şuan rahatım direk okutuyorum hepsi çıkıyor bu arada maliyeti Stok paramı 1770 TL-Barkod Okuyucu 500 TL tuttu.

Biz yedek parça işi yapıyoruz 10 bin tane farklı parça var barkod sistemi iyidir alalım dedik nalet olsun o parçaları stoga girip barkod çıkarmak 3 haftamı aldı :D Ama şuan rahatım direk okutuyorum hepsi çıkıyor bu arada maliyeti Stok paramı 1770 TL-Barkod Okuyucu 500 TL tuttu.

oha çok pahalı :D

Geri