• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Basaksehirden bu adrese nasil giderim?

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan SweaTLe
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

SweaTLe

Daimi Üye
Aktiflik
K.Tarihi
23 Ocak 2012
Puanı
23
Merhaba arkadaslar.Ben basaksehrde oturuyorum.Ve alttaki adrese gitmem gerek.Sanayi metro duragi yaziyor.Ancak metro ile gidisi bilmiyorum.Yardimci olursaniz sevinirm.
ffff00b04d6a2811ad6ee5cc30dc87f3.jpg

orda yazıyor başakşehirden taksime gitmeyi biliyorsan taksim metrodanda levent metrosuna binersin orda sanayi durağında inin tarifi var

"Nasıl giderim" diye Google'dan araştırırsan "Mobiett" uygulaması var ordan da bakabilirsin. Ama Başakşehir'den Taksim'e gelip ordan da metroyla 4.Levent'te inebilirsin. Taksim ile 4. Levent arası 20dk sürer ya da sürmez.

Geri