• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Başımız Sağolsun 10.10.2015

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan Deepblue
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

Deepblue

~More Than Blue~
Administrator
Aktiflik
K.Tarihi
18 Nis 2007
Puanı
3,756
MaxiGame Yönetimi olarak Ankara'daki patlamada hayatını kaybeden bütün vatandaşlarımıza Allah'tan rahmet yakınlarına başsalığı ve sabır diliyoruz.

Lütfen konuyu siyasete ve alakasız yerlere çekmeyin, bugünlerde normalde tolerans gösterdiğim kimi zaman görmezden geldiğim siyasi vb. konulardaki sabrımı ve anlayışımı gösteremem ve asla tolere edemem.

Bu olayın gerçekleşmesinde dolaylı veya direk olarak herkesin suçu var. Kimse masum değil. Kimse çıkıp bana masal anlatmasın şu yaptı bu yaptı diye...

Sebep olanın ya da olanların Allah belasını versin.Başkada söylicek bişiyim yok.

Hayatını kaybeden bütün vatandaşlarımıza Allah'tan rahmet yakınlarına başsalığı ve sabır diliyorum.

“Haksız yere öldürülen kişi şehittir” (Nesai, Tahrimü’d-dem: 25, no:4096, 7/117) buyruluyor. ALLAH bir daha böyle acı bir olay yaşatmasın.

Patlamaların sürekli uluslararası maçların oldugu güne denk gelmesi dünya çapında ses getirmek için olabilir mi?

Patlamada hayatını kaybeden tüm abilerimiz, ablalarımız ve kardeşlerimizin mekanı cennet olsun. Allah'tan rahmet, yakınlarına baş sağlığı dilerim..

Hayatını kaybeden bütün vatandaşlarımıza Allah'tan rahmet yakınlarına baş sağlığı ve sabır diliyorum. :cry:

Geri