• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Başka bir bölgeyemi geçsem oyunumu bıraksam bilemedim :D

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan HuanPa
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

HuanPa

Aileden
Aktiflik
K.Tarihi
3 Haz 2013
Puanı
65
İyi akşamlar arkadaşlar , lolde tr sunucusundayım gümüş 1 idik 2 günde düştük 3 e hep dandik takımlar geldi bunların içinde bende kötü olabilirim de lucian ile jungle , lee sin ile bot inicem diyen arkadaşlarda denk gelmezki nasıl bir olay bu anlamadım gitti :D az öncede 2 kişi afk olduğu için maçı bıraktım gittim şimdi komple oyunumu bıraksam yoksa başka bir sunucuya geçsemmi diye düşünüyorum yani bu konuda yardım edecek olursa iyi olur :D

Şimdi NA'da pingden oynayamazsın. Arkadaşlarımın dediğine göre EUW de aşağı yukarı aynı durumdaymış. Yani yapman gereken bir an önce silver division'dan kurtulmak.

Tek çare oyunu silmek gibi :D boşa sinir hastası olcaz böyle giderse :D

Tek çare oyunu silmek gibi :D boşa sinir hastası olcaz böyle giderse :D
platin ve gold da troll dolu hani kendini belirli bir noktaya gelmiş en ufak şeyde troll diye düşünenler var ben takmıyorum chat e bakmıyorum artık oyundan zevk almaya bakıyorum

platin ve gold da troll dolu hani kendini belirli bir noktaya gelmiş en ufak şeyde troll diye düşünenler var ben takmıyorum chat e bakmıyorum artık oyundan zevk almaya bakıyorum
nasıl zevk alayımki ben giriyorum oyuna 2 kişi çıkıyor oyundan 3 kişi kalıyoruz haliyle tflerde adamlar götürüyor işi maçta gidiyor lpde gidiyor boşa hem zaman hem sinir gibi bir şey oluyor

bende trde gümüş 5 im de weste geçmeyi düşünüyorum

Dün serideyim son maçım 2 inhibitör aldık baronumuz var oh be kazandık seriyi dedim chatten adamlar anlaştılar bana gıcıklık olsun die 4 ü sur verdi seriyi kaybettim
Agır ... çocukları :D yav bana karşıda voli-mundo var heriflerin hepsi ona ulti atıyor adcye dalan yok sonra sen suçlusun diyorlar çok değişik insanlar var ülkemizde

Agır ... çocukları :D yav bana karşıda voli-mundo var heriflerin hepsi ona ulti atıyor adcye dalan yok sonra sen suçlusun diyorlar çok değişik insanlar var ülkemizde

Ben geçmeyi düşünüyorum ama hala karar veremedim okadar rp değermi bilmiyorum :D

lol ü bırakcaksanız pointbank ta albay karakter verebilirim :)

Takimi degil kendini sucla. Herzaman kötu takim gelmez ayrica 2 tane kazansan 1 tane kaybetsen zaten elo cikarsin cikamiyorsan silver 1 den yukariya demekki yeterince iyi degilsin :)

Takimi degil kendini sucla. Herzaman kötu takim gelmez ayrica 2 tane kazansan 1 tane kaybetsen zaten elo cikarsin cikamiyorsan silver 1 den yukariya demekki yeterince iyi degilsin :)
Aynen bende de var suç 2 maç kazandık sonra tekrar girdik bozgun oldu sonra yine bozgun vs gitti her şey :D

Aynen bende de var suç 2 maç kazandık sonra tekrar girdik bozgun oldu sonra yine bozgun vs gitti her şey :D
3 4 tane bozgun alirsan ardi ardina birak oyunu birkac gun sonra geri geldiginde daha iyi oynarsin :)

----------

bende trde gümüş 5 im de weste geçmeyi düşünüyorum
Weste gecince diamond 1 mi olacaksin? :) Westdede troll var her serverde troll var. Ayrica westeki oyuncular trye göre cok daha iyi trde cikamiyorsan westde hic cikamazsin

Westtede lucian ile jungle , leesin ile bota inenler var mı? :D

Yalnız kötü bi haberim var yeni meta oraya doğru kayıyor söylediğine pişman olabilirsin :D

Geri