• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Basket Dudes

QuietTouch

Global Mod
Aktiflik
K.Tarihi
12 Nis 2011
Puanı
468
i6245651_pbzvby8i.gif

mgyjq.jpg

ncy3b.jpg

Basket Dudes Tanıtım

Bitoon games tarafından Unity 3D ile geliştirilen ve yakında ArkArena yayıncılığında Türkçe dil desteğiyle hizmet vermeye başlayacak olan BasketDudes, tarayıcı tabanlı basketbol oyunudur. Kaliteli grafikleri ve sevimli karakterleriyle dikkat çeken oyunu isterseniz küçük bir uygulama yardımıyla masaüzerinizden, isterseniz hiçbir yükleme yapmadan tarayıcı üzerinden oynayabilirsiniz.

Farklı karakter seçeneklerinin sunulduğu BasketDudes'da karakterlerin özellikleri genel olarak birbirine yakın olsada oyun stilleri bakımından farklılık göstermektedir. Takımınızı isim, logo ve forma gibi bir çok yönden özelleştirebildiğiniz oyunda karşılıklı maçlar yapabiliyorsunuz.

Takımınızdaki her oyuncunun yeteneklerini ayrı ayrı düzenleyebildiğiniz BasketDudes'da karakterlerinizi çeşitli kostüm ve aksesuarlar ile özelleştirmeniz mümkün.

mgyjq.jpg

ncy43.jpg

mgyjq.jpg

En düsük gereksinimler

Isletim Sistemi: Windows XP ya da daha yüksek bir sürüm
Ağ: Internet baglantisi
Ekran karti: 3D 256 MB ekran karti, DirectX 9.0c uyumlu
CPU :Intel Core 2 Duo 2.0 Ghz
Çeşit : Sabit diskte yaklasik 200 MB bos alan

Tavsiye edilen

Isletim Sistemi: Windows 7
Ağ: Genisbant internet baglantisi