• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Başlama Zamanı Geldi - WeWereNooB

QuietTouch

Global Mod
Aktiflik
K.Tarihi
12 Nis 2011
Puanı
468
357r9mw.jpg

Guild Master(ler)i

QuietTouch- Çağatay Deniz
CottonCandy - A.Kerim Evren

Gelmek isteyen herkese kapımız açık TS3 tabiki kullanılacak zorunlu diyemem herkes müsait olmayabilir ama savaş günleri mecburi.
Kural filan yok burası kural üzerine kurulan bir yer değil.
Önceden başka serverlerde bu guild adı ile oynamadık CottonCandy (Kerim) Stardust'da kullandı bu adı o kadar.
İllaki herkes guild içinde item yardımı yapar birbirlerine aç gözlülük iyi bişi değil yani
Yeter ki gönüller bir olsun her şey yolunu bulur

Guild yeni herhangi bir resmimiz videomuz yok bir banner yaptık öyle işte

Katılmak isteyen konunun altına yada özel mesaj olarak nick ve isim belirtirse sevinirim.

Son düzenleme:
Saturn'den aşina geldi sanki :)
Vallaha Kerim dedi banada bunu koyalım diye :D, tamam bana hava hoş dedim :D

- - - Güncellendi - - -

Yeni bilgiler eklenmiştir.
Kural filan yok burası kural üzerine kurulan bir yer değil.
Önceden başka serverlerde bu guild adı ile oynamadık CottonCandy (Kerim) Stardust'da kullandı bu adı o kadar.
İllaki herkes guild içinde item yardımı yapar birbirlerine aç gözlülük iyi bişi değil yani
Guild yeni herhangi bir resmimiz videomuz yok bir banner yaptık öyle işte

Moderatörün son düzenlenenleri:
bi ara csroda wewerenoobdaydim ayni guild sanirim :D ben bugun basliyorum servere gelebilirmiyim ?

Geri