• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Başlık bulamadım bi bakıverin :D

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan iGivenUp
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

iGivenUp

Daimi Üye
Aktiflik
K.Tarihi
20 Nis 2009
Puanı
14
beyler ben sosyal birisiyim pc başında evde pek durmam ama bu ara bi kaç depresif olaydan ötürü gittim saçlarımı 3 numaraya vurdum bugün sigara almak haricinde evden baya bi çıkmayı düşünmüyorum çünkü insan içine çıkabilcek bi hali yok kafamın çok tipsiz oldum :D evde nasıl vakit geçireyim izlediğiniz tv programları pc oyunları evde yapılacak hobi tarzı bişeyler bana bi kaç öneri verin bugün saçımı kestirdikten sonra bütün vaktimi yutubdan komik videolar izleyerek geçirdim ama böyle gitmeyecek bu iş :D oyun önerisi tv programı dizi film önerisi bişeyler önerin bana nolur :D

Youtube'den disco krali malumatfuruş yaz izle
Oyun olarak Sleeping dogs onerebilirim gerçekten 4 gündur saatlerce oynuyorum ve hiç sıkılmadım off-topic'e bir konu acmistim oradan oyunu inceleyebilirsin .
Dizi olarak The walking dead önerebilirim film olarak ise izlemediysen Fast & Furious 6 tavsiye ederim .

GT-I9500 cihazımdan gönderildi

cs 1.6-dota1 dizi olarakta kurtlar vadisi aç 1inci bölümden başla izlemeye

Supernatural ı hemen izlemeye başla 9.sezonda şuan bol bol vakit geçirirsin :D

ilk zamanlar sıkılsanda asosyallik bedenini ele gecirdiginde bidaha dısarı cıkmak istemiceksin :pispis

Geri