• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

+Basma Taktikleri

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan maraz755
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

maraz755

Daimi Üye
Aktiflik
K.Tarihi
8 Mar 2010
Puanı
3
Her ne kadar + basmak şans işi olsada basit taktikler uygulayarak başarı şansımızı arttırabiliriz.Öncelikle şunu söyleyeyim efendim yok + 6 basarken kağıdı sağ köşeye yok +7 basarken sol köşeye yok bus’u alt tarafa koyun gibi saçma cümlelere inanmayın bu saçmalıkla ile + basarken olumlu sonuç alanlar olabilir fakat sonucun olumlu olmasının sebebi kesinlikle bu cümleler olamaz onlar o saçmalıkları uygulamayıp düz + basarsa da itemi geçecekmiş.Bunu belirttikten sonra ilk olarak oyunun upgrade sisteminin çalışma mantığından birazcık bahsedeyim her player’ın başarılı upgrade limiti ve her server’da her itemin bir maksimum limiti vardır biraz açacak olursak sistem bu eleman bu gün 10 kere + basmış 10′uda geçiş bu elemana bu kadar yeter deyip bir sonraki upgrade’inizin başarı oranını 0′a yaklaştırıyor veya bu serverda 100 kişi +8 shard basmış bu server’a 100 tane +8 shard yeter deyip 101. kişinin +8 shard basma oranını yine 0′a yaklaştırıyor.Bizde bunlardan yola çıkarak + basmadan önce başarılı upgrade oranımızı azaltmak için bol bol +8 bow gibi itemleri yakıyoruz böylece asıl itemimizi basarken başarı şansımızı arttırıyoruz.Uygulayacağımız bir diğer yöntem ise az önce bahsettiğim server’ın item limiti ile alakalı.Şimdi içinizden “iyide biz nerden bilelim serverda hangi itemden ne kadar var müneccim miyiz biz” diyebilirsiniz.Tabiki tam olarak bilemeyiz ama az veya çok olduğu hakkında fikir yürütebiliriz.Mesela ucuz yolla +7 Shard aldık ve bunu +8 geçirmek istiyoruz hemen pazarları dolaşmaya başlayın piyasada çok +8 shard varmı yokmu birde kalabalık yerlerde dolaşıp elemanların taktığı itemlere bakın(eğer shard +8 takıyorsa yanıp sönmeden sadece etrafındaki pembe şeyler gözükür +5 reb ise;+1reb’in yanıp sönmeden parlayan hali gibidir.)Eğer elemanlarda da +8 shard yoksa ilk önce az önce söylediğim gibi item yakıp sonra shard’ı +8 geçirmeyi deneyin.Ayrıca ufak bir not daha oyun mantığına göre +1reb shard=+7 shard şeklindedir.Evet yazımızın sonuna geldik şimdiden herkese bol şanslar diliyorum.

Anville alakalı bir durum hiç bir alakası yok taktikle

item yakma bus u hangi slota koyduğun falan hepsi bahane + basmak tamamen şans işidir taktiği hilesi olmaz benim düşüncem bu.

Geri