• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Battle Arena Coin iteme Dönüştürme

EsperenZa

Aileden
Aktiflik
K.Tarihi
24 Nis 2009
Puanı
35
Bildiğimiz üzere isroda arena coinleri iteme çeviren bir npc var ama bizde bu yok Çevirmek için arena coin yeterli değil ayrıca Red Diamond gerekli yani isroda Npcden alıyoruz burda siteden gene gold ödüyoruz itemler ve gerekli RD ve Coin sayfanın altında belirtilmiştir gelelim Anlatıma

Öncelikle Sayfa Linki=sroCN

40298907.jpg

• ID & Şifremizi Girip Serverimizi Seçiyoruz Kodu Gİrip Kırmızı Butona Basıyoruz
16778198.jpg

• Üst Kısımda ki Buton Ve yazıların Ne işe yaradığı Resimde Belirtilmiştir
  • Coin Yükle Kısmından Çarımızda bulunan Coinleri Siteye Aktarma yapılmaktadır
  • Alış veriş Kısmında İse Coin lerimizi Yükledikten sonra Ve Yeterli Miktarda Rd mizi Aldıktan Sonra Oradan Sayfa altında Belirttiğim İtemleri Alabilirsiniz
Gelelim Coin YÜklemeye
22589049.jpg

• Çarımızın İsmini İlgili Bölüme Girip Kırmızı Butona Basıyoruz Ve maximum 48saat içinde hesap doğrulanıp madalyalarımız çarımızdan alınıyor ve isteye yükleniyor yüklendikten sonra Bir önceki adımda
    Gösterdiğim Alış veriş kısmından Gerekli RD yide yükledikten sonra itemimizi alabiliriz karşısında kırmızı buton oluşucak ona tıklamamız yeterli Anlatım Bu kadar Aşağıdada İtemler ve gerekenler belirtilmiştir
tablq.jpg

[ACIKLAMA]Konu anlatımı Tamamen Bana Aittir umarım Yardımcı olmuşumdur artık arenaya gitme sıklığını arttırın derim :)[/ACIKLAMA]

Son düzenleme:
hiç gitmedim ama gittiğim bir gün yardımcı olacak bir konu teşekkürler =)

Şu battle arena tam anlatsanıza hiç gitmedim gitmeye çalışıyorum fakat sürekli sorun çıkıyor job diyor hunterlığı giyiyorum kaydoluyorum iptal ediliyor , party diyor party kuruyorum register yapıyorum gitmiyor :D nasıl iş anlamadım gitti .

Evet ya bende gidemiyorum ne guildle ne partyle bi anlatımını yaparsanız şunun :)

Geri