• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Battlefield 3 Çıkış Videosu

DeePBLaCK

Aileden
Aktiflik
K.Tarihi
7 Tem 2010
Puanı
6
DICE tarafından geliştirilen Battlefield 3 önümüzdeki hafta piyasaya sürülüyor. Bu sebeple oyun için çıkış videosu yayımlandı. Video hikaye modu hakkında biraz fikir veriyor. Yapımın hikayesinde Orta Doğu'da tekin olmayan bir gücün yükselmeye başlaması ve "Black" lakablı Deniz Piyadesi Çavuş'un bu güce karşı ülkesini savunmak için ne kadar ileri gideceğini keşfetmesi işleniyor.

İyi Seyirler Arkadaşlar.

Not : Alıntıdır

Süper Olcak Ben 2 Sini Ve 1 İni Bitirdim Heycanla Bekliyorum :drym:

Beyler bu arada oyun çıkmış yeni gördüm bende crack bekliyorum link isteyen olursa söylesin yaklaşık 10-11 gb

Geri